Příspěvky uživatele - 165.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdy nejpozději lze zasadit brambory, 10.6.2013
První české velmi rané brambory se obyčejně dostávaly na trh okolo 10. června. Tak to by nebylo v zelinářské oblasti s tou druhou výsadbou tak pozdě. Zatím nejpozději jsem sázel odr. Rosara 25. června (na Ivana, cca 420 m, bramborářská oblast).... celý příspěvek >
Třešeň nebo sladká Višeň - hledám vhodnou odrůdu, 10.6.2013 Obsahuje fotku
Letos u souseda (je za kopcem, jen jedna třešeň široko daleko) prvně zarodila Sweet Early® Panaro 1 - samosprašná, má být dva tři dny po Rivan. V květenství tak 2-3 třešně, ostatní se nevyvinuly, větší než Rivan, ještě před plným dozráním sladké.... celý příspěvek >
Krmna repa, 2.6.2013
     To počasí je hrůza. Nájezd srnek by mohlo vyřešit to, co dávají myslivci okolo silnic. To vyžene i divočáky od kukuřice. Ale problém je v tom, že jestli se po tom poli a v okolí pohybuje více lidí a třeba i psi a další -... celý příspěvek >
Krmna repa, 2.6.2013
Pro 147.174 Jestli to žere kořínky, mohou to být třeba drátovci. Pomoct by mohly systémové přípravky jako je Mospilan nebo Calypso, ale nevím jsou-li doporučené do řepy. Něco na zálivku nebo nějaký granulát nejspíše neexistuje - jen Careo, a to... celý příspěvek >
Plodový myrobalán, 2.6.2013 Obsahuje fotku
Našel jsem jedno foto z let minulých, není to asi ani jedna ze jmenovaných okrasných, ale má to u nás jeden zahrádkář.
Nerozkvitnute kvety na ribezlach, 12.5.2013
Nevyrašily pupeny? Nebo zaschla poupata v narašených pupenech? Nebo pupeny odpadly?  Nebo celá část větvičky zvadla? Nebylo by foto? 
Levák - sečení klasickou ruční kosou, 11.5.2013
Také jsem levák, ale táta to neřešil tak citlivě. Prostě kosy byly na jednu stranu a hotovo. A když jsme sekali vedle sebe (táta o krok za mnou), nedokážu si představit jak by to vypadalo, kdybychom sekali každý na jinou stranu. I hokejku už tak... celý příspěvek >
Čičorka a další jedovaté rostliny v píci, 11.5.2013
Děkuji
Kiwi arguta, 8.5.2013 Obsahuje fotku
Dostal jsem rouby od pana Berana, rouboval dosti pozdě, rostliny už slzely. Všechny rouby prorostly, a protože rouby byly z vyzrálých výhonů, pokvete samec a nejméně jedna odrůda samičí. vyštipovat nic nebudu, nemyslím, že by to naroubovanou rostlinu... celý příspěvek >
Roubování melounů a okurek 2012, 24.4.2013
Tak dnes jsem byla ve Vlastě, Sprinter pochopitelně neměli, tak jsem chtěla tykev fíkolistou a paní mi dala tykev muškátovou, že prý je to ono. Je to tedy tak, že tykev fíkolistá = tykev muškátová?
Stříhání stromů, 22.4.2013
Michale, taktéž mockrát děkuji za odbornou radu . Jenže já teď opravdu nevím, kterou verzi si vybrat. Jako naprostý laik ani v nejmenším netuším, co by bylo pro stromek lepší.
Stříhání stromů, 21.4.2013
Rony, mockrát děkuji. Vypadá to podle popisu celkem složitě, aspoň pro mě . Ale doufám, že to zvládnu, jsem moc ráda za odbornou radu . Ještě bych se zeptala, jestli mám místa po odstřihnutí něčím natřít. Děkuji.
Stříhání stromů, 21.4.2013 Obsahuje fotku
Mám prosbu, zda mi někdo virtuálně poradí, jak zastříhnout na podzim vysazené stromky. Už mají pupeny a já pořád nevím, jak na to. Moc děkuji.
Roubování melounů a okurek 2012, 20.4.2013
Mirku, moc děkuji. Semena na podnože nemám, tak se na roubování asi vyprdnu. Mám melouny Sugar Baby, Lajko a Yellow Doll. Tak třeba něco vyroste i bez roubování. Tedy doufám.
Roubování melounů a okurek 2012, 20.4.2013
Tak já jsem semena Sprinter nikde nesehnala. Lze roubovat i na obyčejnou cuketu? Nebo mám doma Goliáš.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika