Příspěvky uživatele - 165.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poraďte: Kam sázet, 4.4.2013 Obsahuje fotku
Přišly mi sazenice révy. Pět odrůd. Na podzim jsme vykopal pět jam, založil je podobně jak radí Knihovnička Zahrádkáře a objednal pět odrůd. Teď mi přišly. Mám dvě místa u stěny na jih a tři volně v zahradě. Které odrůdy bych měl dát na tu stěnu. Mám... celý příspěvek >
Péče o hyacint po odkvětu a další zasazení na podzim, 1.4.2013
Děkuji
Péče o hyacint po odkvětu a další zasazení na podzim, 1.4.2013
Hyacinty mám nyní doma odkvetlé v květníku. Chci je co nejdřív přesadit na záhon do zahrady, listy nechám, ale co s tím odkvetlým květem? Mám ho ufiknout nebo nechat?
Melrose a Gloster, 29.3.2013
Gloster má jemnější slupku, nazelenalou dužninu, podle doby konzumu více či méně kyselin. Podle mě je daleko lepší než to druhé jablko s tuhou nahořklou slupkou i s aromatem do hořka. Teď na konci března už bude Gloster nejspíše za vrcholem, u druhé... celý příspěvek >
Jak pěstovat Kumoi?, 29.3.2013 Obsahuje fotku
Hezký večer, pokud je máte na kdouloni, klidně je dejte na dva metry, na semenáči metr navíc. I když chutí jsou někde jinde, je to zajímavé ovoce, dost záleží na zvyku, na ochotě přijímat jiné chutě za oblíbené. Odrůdy typu "koženky" bývají... celý příspěvek >
Je ještě stále čas vysévat papriky?, 22.3.2013
Minulý pátek jsem vysela na venkovní pěstování papriku Amy a dnes mi vylezly první klíčky :-)
Roubovaní melounu na indickou okurku, 20.3.2013
Indická okurka je jeden z názvů lagenárie, takže to může zmást i zkušeného melounáře.Četl jsem, že jedna melounová podnož - Atlas je prý lagenárie. Tak to nebude dobré jen pro šlechtitele.
Je ještě stále čas vysévat papriky?, 14.3.2013
Moc děkuji. Jde také o to, co seženu. Vlastu jsem neviděla vůbec nikde, tak se ještě kouknu, jestli seženu Vámi doporučené odrůdy nebo tu Slovakii. Díky.
Je ještě stále čas vysévat papriky?, 14.3.2013
Děkuji za typ :-)
Je ještě stále čas vysévat papriky?, 14.3.2013
Mirku děkuji. Včera jsem byla pro semínka, ale Vlasta je vyprodaná, tak mám jen Amy. Chtěla bych ještě aspoň 1 jiný druh (ani netrvám na červené barvě). Jakou jinou ranou papriku mám koupit?
Pastinak vysety rok po mrkvi, 11.3.2013
u mnohých nedoporučených kombinací nejde o to jaké živiny z půdy rostlina bere, ale o to, že by mohly porost víc napadnout stejné choroby - po první kultuře v zemi již úspěšně namnožené. U pastináku po mrkvi bych se toho nebál. V polykultuře to... celý příspěvek >
Je ještě stále čas vysévat papriky?, 11.3.2013
No tak to mě také mrzí, že to nevíte. Já už asi 2 hodiny pročítám zdejší diskuze a zatím jsem našla, že na ven bez skleníku a foliáku se hodí Vlasta, a Amy. ještě bych ráda nějakou ranou a šťavnatou červenou, poradíte někdo?
Je ještě stále čas vysévat papriky?, 11.3.2013
Děkuji za odkaz, s termínem výsevu jsem se tedy uklidnila, teď je to tedy tak akorát. Jen bych ještě potřebovala poradit s těmi odrůdami, jak jsem psala již výše, aby byly rané, sladké a šťavnaté. Děkuji.
Je ještě stále čas vysévat papriky?, 11.3.2013
Před měsícem jsem vysela semínka paprik, která jsem dostala od kolegyně, ale zatím nic nevyklíčilo :-(Chtěla bych to rychle napravit a vyset papriky znovu. Není již pozdě? Jakou byste mi doporučili odrůdu? Potřebuji nějakou ranou, protože nemám ani... celý příspěvek >
Lützelsachsenská, 8.3.2013
Měli jsme jí na zahradě, byla první, okolo začátku srpna. Dobrá, už i proto, že nic ranějšího nebylo (jen nějaké první kyselé myrobalány na mezích). Nebyla velká, slušná na jídlo. do knedlíků. Mám dojem, že vůbec nečervavěla. Po ní byla Velká zelená,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika