Příspěvky uživatele - 165.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Skvrny na listech paprik, 5.8.2014
Ještě jsem zapomněla napsat, že podobné tmavší "kolečko" se objevilo i na jednom plodu papriky. Jsem zvědavá, zda někdo bude vědět oč jde. Už přes 100 návštěvníků četlo mou otázku a zatím nic
První květ kaktusu, 23.6.2014
Máte z něj radost, že? Je opravdu krásný
Fazole Adzuki, 21.5.2014
Také by mě zajímalo, zda s nimi máte někdo zkušenosti. Dají se zaset adzuki, které koupíte v obchodě? Ráda bych si je vypěstovala ve větším množství, v obchodě jsou dost drahé.
Druhy máty, 9.5.2014 Obsahuje fotku
Mám na zahradě dva druhy máty a nevím, která z nich je peprná. Podle obrázků na googlu z toho moc moudrá nejsem, protože u obou z nich jsem našla, že obě jsou "peprná". Myslela jsem, že peprná je ta červenější, ale možná tomu tak není. Pomůže mi... celý příspěvek >
Flíčky na meduňce, 3.5.2014
Dnes jsem zjistila, že některé lístky meduňky jsou poseté bílými flíčky. Na jednom jsem našla jakousi "mušku", jakoby průhlednou s černými skvrnami. Jak se té potvory zbavit? Bylinky se mi opravdu chemií stříkat nechce. Děkuji
Achocha - Ačokča, 3.5.2014
Zkuste koupit semínka na Aukru. 20 jich koupíte za pakatel (vejdete se do 20 Kč i spoštovným).
Sázení brambor, 29.4.2014
Dost vyčtete z článku 
Rašení pupenů na kmeni, 29.4.2014
Raději začistit hned. Vylomený pupen, malá ranka, později vylomená či zastřižená větévka - větší rána, při špatném řezu či šetření může u třešní dělat jizva v budoucnu problémy
Ačokča, 6.4.2014
Díky za odpověď, se sítí je to dobrý nápad. Já ji letos také budu mít poprvé, ale co jsem si načetla, tak se může buď předpěstovat, to se vysévá v půli března, nebo se seje přímo na místo začátkem května. Tak ať nám pěkně rostou
Ačokča, 6.4.2014
Chtěla bych z ačokči vytvořit jižní a východní stěnu pergoly. Je to dobrá volba?
Nemoc paprik? Co s tím?, 5.4.2014
Tak já mám přesně to samé na chilli paprikách. Nechám to být, žádnou radu jsem na to nikde nenašla. Snad jim to příliš neuškodí, budu dělat jakoby nic
Odrůda jahod, 30.3.2014
Už se do toho tedy nebudu plést...není zdvořilé odporovat někomu, kdo vystupuje jako host
Pila Zenoah komatsu KZ 400, 26.2.2014
Dobrý den. Soused koupil tuto pilku Japonského výrobce a zajímají ho zkušenosti majitelů této pily.Osobně jsem měl možnost ji vyzkoušet v řezu a musím říci, že jsem byl mile překvapen. S výkonem 1.8 KW a osazena malým 3/8 řetízkem zvládala... celý příspěvek >
Oleo Mac. GS 350C, 3.2.2014
Tuto pilku pusťte z hlavy. Leda by jste s ní chtěl prořezávat třeba angrešt. Kupte pilu výkonově cca. 2.kw. Kompaktní pila na všestranné použití.Nevíte, kdy budete potřebovat trochu výkonu navíc. Práce se slabou pilkou bývá potom utrpení jak pro vás,... celý příspěvek >
Nemohu se rozhodnout mezi Shindaiwa 452s nebo Dolmar PS-420 SC, 6.1.2014
To je vážně sranda jako v tom filmu. se šípkovou, ne se zelím a dokola. Je vidět, že co člověk to názor a to je dobře. Když to tak vezmeme kolem a kolem, páni dřevorubci a vážení příležitostní uživatelé motorových pil i šmrdlátek, které se tváří jako... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika