Příspěvky uživatele - 165.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemohu se rozhodnout mezi Shindaiwa 452s nebo Dolmar PS-420 SC, 5.1.2014
Pro pána 115.106 Já jsem zde pouze vyjádřil svůj soukromý názor a nikomu ho nevnucuji. Já bych šel prostě v této sortě pil do Dolmaru a opravdu nemám chuť zde sáhodlouze popisovat klady a zápory. Pro mne je prostě dolmar 420 v této kategorii... celý příspěvek >
Nemohu se rozhodnout mezi Shindaiwa 452s nebo Dolmar PS-420 SC, 5.1.2014
Dobrý den. Nebudu zde zdlouhavě popisovat proč, ale u mne jednoznačná volba a to Dolmar!  Už jenom proto, že 420 vychází konstrukčně plně z profi pil stejné značky. Dolmar je u nás stále ještě opomíjená pila díky letité masáži lidiček... celý příspěvek >
Solo 652 nebo Oleo-Mac OM 952, 27.8.2013
V tomto případě se nemá vůbec cenu rozepisovat a každá debata je ztráta času. Jednoznačně volba pily Solo!! Nebudu psát proč, ale volba je jasná!!
Jen si tak trochu postěžovat, 29.7.2013 Obsahuje fotku
Než jsem ze zahrady utek: přikládám foto. Lokalita Táborsko, okolo 19. hodiny.
Sklizeň rajčat 2013, 27.7.2013
Oni si objednávají semena někde v zahraničí, tuším v Estonsku.
Jak vypestovat vlastni sazenice?, 21.7.2013
Pojmenování "špendlíky" pro myrobalán je doma v některých oblastech Čech, na Moravě je to něco jiného. Jestli říkáte myrobalánu špendlíky, nejspíše jste v oblasti, kde je lepší na podnože použít právě je, ne meruňkový semenáč. Až bude myrobalán... celý příspěvek >
Stěhování záhonu s jarními cibulovinami, 13.7.2013
Potřebuji zrušit záhon, na kterém kvetou na jaře krásné hyacinty, krokusy, bledule, sněženky, mini tulipánky, tulipány, ladoňky, ale také petrklíče, velkokvěté sasanky, konvalinky aj., které nevím, jak se jmenují. Květiny potřebuji přestěhovat jinam,... celý příspěvek >
Zelenina, kterou nenapadá mšice, 26.6.2013
Nikdy jsem neměl mšice na čekankách, fazolích, na letním salátu, neuvědomuji si, že by byly na hrachu. Fenykl moc nepěstuji, ale na něm jsem je také neviděl, ani na chřestu jsem je nezaregistroval. Ani řapíkatý celer jsem neviděl mšicovatý. Na... celý příspěvek >
Co je s třešněma II?, 21.6.2013
Dostal jsem ohledně ptactva jednu radu. Když dám na třešeň budku pro špačka a zahnízdí tam, revír si prý ochrání, zobe jen on s rodinou.
Kočka nebo vydra?, 18.6.2013
Dnes jsem se dozvěděla, že kočka se prý snaží po sobě trus vždycky zahrabat. Tady ale žádný náznak zahrabávání nebyl. Navíc kočka prý nikdy nekadí tam, kde žere. A toto bylo půl metru od místa činu, tak fakticky nevím.
Slimáci, 18.6.2013
Přeseknu je motyčkou a nechám na místě. Do druhého dne zmizí.
Kočka nebo vydra?, 16.6.2013
Tedy Lído, to jsou dokonalé informace , moc děkuji. Nabývám stále většího podezření na toho norka a to i díky Vaší pomoci. Teď ještě udělat zdárná opatření. Zatím uvažujeme na něj nalíčit sklopec. Ještě jen aby do něj vlezl.
Kočka nebo vydra?, 16.6.2013
Možná to byl norek. Včera nám říkali známí, že tu nějaký chovatek rozpustil celý chov do volné přírody. Ale trus nebyl zlatavý, ale dost tmavý, tak nevím.
Kočka nebo vydra?, 15.6.2013
Ten trus je hubený a úplně černý. Když byl čerstvý, tak i docela lesklý. A také byl na jednom konci do špičky. Žádné chlupy v něm nejsou.
Kočka nebo vydra?, 14.6.2013 Obsahuje fotku
Máme malé jezírko vyrobené z nádrže, průměr cca 130 cm a hloubku 110 cm. Máme v něm nějaké ryby, ovšem dnes byla ta největší (asi přes 30 cm) ráno asi metr od jezírka, měla ukousnutou hlavu a do půlky byla sežraná. Nevíme, kdo to provedl. Na zahradu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika