Příspěvky uživatele - 48.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Terra MJ-5 + T20 - několik dotazů, 3.5.2012
Problém byl v tom, že i když nastavovací mechanismus byl úplně vyšroubovaný, tak stejně první řada hřebů jede hlouběji, než zadní - no ale když se podívám na tuhle fotku, tak mi taky nepřijde, že by měl přední řadu výš. AB - dekompresor v plánu... celý příspěvek >
Terra MJ-5 + T20 - několik dotazů, 1.5.2012
Pokud zuby nejsou po ubrání plynu v záběru, tak myslím by to mělo být ok - stejně tak řadím uzávěrku na motorce a jde to naprosto plynule, u terry jsem to ještě nezkoušel, na tý zahradě si vystačím s jedničkou a zpátečkou. Nevíte někdo ten... celý příspěvek >
Terra MJ-5 + T20 - několik dotazů, 28.4.2012
Tak řazení při volnoběhu ok, tzn. to bylo vysokýma otáčkama. Byl problém v klapce, která nějak blbě seděla nebo si to nedokážu vysvětlit a jak na ni tlačilo táhlo plechu z pod ventilátoru, tak se přizvedávala klapka = vyšší neseřiditelnej... celý příspěvek >
Terra MJ-5 + T20 - několik dotazů, 27.4.2012
Zdravím všechny,   jsem čerstvým majitelem terry MJ-5 s převodovkou T20 a není mi jasné několik věcí -  1. výměna oleje - olej jsem vypustil výpušťákem dole - v návodu se praví nalévat otvorem pod řadící pákou - jenže tam je nějaká... celý příspěvek >
Vari - manuály, 25.4.2012
no nakonec jsem se dopídil a napošesté uspěl - Mogul Trans 90H, benzínka to teda nebyla, tam jsem GL 5 neviděl nikde.  Slovnaft v okolí MB nemáme, ale díky za tip :) 
Vari - manuály, 25.4.2012
Ahoj,   kde krom eshopů kupujete PP 90 H? dneska jsem vyzkoušel 2x benzinu a 1x auto kelly a ani v jednom se nezadařilo.  Nejspíš už to není běžně prodávaný olej, protože jinak výrobky od parama mají.
Výběr sekačky - Alko 520 BR vs 520 BRV premium, 24.4.2012 Obsahuje fotku
Už ji mám doma - do neděle jsme měli platný 15% kupon na slevu - tzn. 10900 cca. Právě jsem ze zdejších a nejen zdejších diskusí neměl vůbec jasno, jakou sekačku chtít - snad jen, že chci BaS motor. REcenze na heurece jsem bral s rezervou, ale pro... celý příspěvek >
Převodovka dsk 317, 23.4.2012
Návody k používání převodových skříní
Co s rajčatami?, 20.4.2012
A kravský hnůj někdo dáváte? Vyprávěla mi o něm sousedka, že při pikýrování dává granulovaný. A druhé/třetí přesazování už používáte normální zahradní zeminu, nebo stále nakupujete substráty? No a třetí dotaz začátečníka - při druhém... celý příspěvek >
Výběr sekačky - Alko 520 BR vs 520 BRV premium, 20.4.2012
Ahoj všem   pročetl jsem kde se co dalo a tak nějak jsem se rozhodl pro naši členitou větší zahradu 1-2 tis metrů koupit tuto značku. Za prvé ale nemám vůbec jasno v tom, jestli se vyplatí ty cca 2 tisíce připlatit za 520 BRV - co jsem... celý příspěvek >
Odstranění betonu ze dvora, 18.4.2012
Jak silný je to beton? betonovou desku před domem jsme taky udolávali celkem pracně nějakou větší sbíječkou, která to brala celkem bídně. Pak jsem vzal do ruky palici a pár klínů - sekáčů se špičkou a beton mnohem rychleji rozebral takto.  ... celý příspěvek >
Jaká rajčata pěstujete, 29.3.2012
Ahoj,    Je třeba dodržovat nějaký odstup mezi odrůdami, pokud jich budu mít na zahradě víc - našel jsem, že rajčata jsou samosprašná = na opylení stačí jedna rostlina.   Ale pokud vedle sebe budou dvě odrůdy, může se opylení... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 6.3.2012 Obsahuje fotku
Díky za odkaz, zatím jsem si vystačil s vlákny tady. "Jako opti-mální teploty pro růst rajčat je uváděno 19 – 21 °C ve dne a 16 – 18 °C v noci, jako kritická teplota 8 °C. Při teplotě pod 6 °C dochází k nevratnému zničení apikálních... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 5.3.2012
Oběma díky za odpověď - v našich podmínkách je asi opravdu moc brzo, nechal jsem se unést únorovými výsevy ve vláknech, která jsem si o rajčatech našel :)    Mr. Big - myslíte, když teď rostliny vystavuji venkovním teplotám kolem 5-10... celý příspěvek >
Výsev rajčat, 29.2.2012
Je to jen první zkušební várka, měl jsem v plánu ještě druhé kolo a hned člověk uvidí, kdy v jeho podmínkách bude výsev vhodnější. druhé kolo tedy nechám na dobu kolem půle března. mám v plánu ze starých oken udělat alespoň mini pařeniště, kam bych... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika