Příspěvky uživatele - 48.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výsev rajčat, 29.2.2012
Dobrý den, tak letos jsem poprvé taky zkusil takto brzký výsev - dosud jsme si všechny sazenice kupovali a seli jen to, co se dává rovnou na záhon.   Mám jednu otázku a sice kolik rajčata potřebují minimální teplotu? Tzn. pokud nebude... celý příspěvek >
Jak úspěšně zasít jadérka/semena jabloní, 28.1.2012
Dobrý den, trochu vám to tu oživím - pokud chci namnožit nějakou jabloň, o kterou stojím, je vhodnější zvolit řízkování (četl jsem v jiném příspěvku zde) nebo pěstování ze semínka, kde zmiňujete, že záleží na opylovací odrůdě? jestli tomu dobře... celý příspěvek >
Lze sázet růže?, 5.1.2012
I kdyby zamrzlo, tak se nic neděje. Však i při sázení v listopadu mohou kdykoliv po sázení dorazit mrazy. Takže směle ještě i už :) sázejte, ale určitě místo očkování aspoň 7cm pod úroveň země a ještě nakopčit. Přeji mnoho květů. A.
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 9.11.2011
Nakonec jsem se k tomu pojíždění miskou přímo po terénu taky dopracoval - ono to vlastně ani nijak nešlo a jen takto měl člověk šanci cca kopírovat terén a hlavně na tom nenechat ruce :). s tím krytem na tom asi něco bude, dost často křovinořez... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 2.11.2011 Obsahuje fotku
Ono co jsem koukal tam není origo trojzubec, mají tam hozenej nějakej jinej, ale to snad by vadit nemělo, ne. a jedná se o FS 120 nikoli o FS 110 STIHL FS 120 Křovinořez, vyžínač motorový, benzínový obsah 30,8cm3, výkon 1,3/1,8PS ta stařina vypadá... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl - špatně seká stařinu, 1.11.2011
Dobrý den,   Nevím, jestli něco dělám špatně, ale na tipuju rok dva neudržovaném svahu  je stařina, částečně polehaná, vystouplé drny trávy - půjčil jsem si na zkoušku křovinořez Stihl FS tuším 110 nebo tak nějak, ve výkonu problém není,... celý příspěvek >
Jateční váha a stáří, 29.9.2010
Nazdar chovatelé. Každý máme jinak velké "plemeno''. Ti moji jsou akorát - tj. když přestávají přibývat, na 3,5/3,8 kg! Samice jdou lépe.A to za 6 měsíců.Když neroste, tak se ohřeje v troubě. Mám váhu a oči. Krmím jen senem, mangůlem, směsí... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 19.9.2010
Zkus tak 20m3 denně a zjistíš, co je to za kvalitu.
Využití benzinu Speciál 91, 20.5.2010
Jestli se vám doma starý benzín zkazil, rád vás té přítěže zbavím. Nebo mi zkuste vysvětlit, jakým způsobem degraduje benzín v relativně těsné nádobě skladovaný v suchém místě během půl roku? půl roku není pro benzín žádná doba - auto po takový době... celý příspěvek >
Výběr strunové el. sekačky/vyžínače, 6.5.2010
tak výkonově dostačuje s přehledem. ergonomie žádná sláva - tu rukověť snad vymýšlel někdo, kdo s tím nikdy nesekal :D tři kila už se taky nechaj nýst - takže chápu, proč silnější strunovky už mojí dvě pořádný rukojeti - tohle by bylo na nějaký... celý příspěvek >
Výběr strunové el. sekačky/vyžínače, 5.5.2010
Dobrý den, uvažoval - určitě by se využil, máme i les a tu a tam obsekáváme stromky - ale hlavní určení je dosekávání doma na zahradě kolem stromů, místa, kam se nedostane benzínová sekačka s pojezdem a místa v prudším svahu, okolí plotů - tam mi na... celý příspěvek >
Výběr strunové el. sekačky/vyžínače, 2.5.2010
Dobrý den,   Zkušel jsem hledat podobný dotaz, ale našel jsem jen obecné rady, žádné konkrétní tipy.   Máme u domu menší zahradu ve svahu - část sekáme benzínovou sekačkou s pojezdem, část elektrikou na vzduchovém polštáři (to byla naše... celý příspěvek >
Jak to vypadá s nakvétáním třešní, 30.4.2010 Obsahuje fotku
dobry den nejsem žadný velký odborník, ale zdá se mi že třešně na mé zahradě zdřejmě nebudou v pořádku, na listech se tvoří bílé pavučinky, některé pupeny se nestihnou ani otevřít a usichají a některé větvičky usichají celé, přitom na stromech na... celý příspěvek >
Štěně a bleška, 15.11.2009
Ahoj Jirko, co se blech u takového malého šťěněte týče, tak je to malinko problém, protože u mnou vyzkoušených zaručených výrobků se většinou píše "Nevhodné pro štěňata do 7mi měsíců". Jediné, co mě napadá, jsou nějaké přípravky na bylinné nebo... celý příspěvek >
Černí broučci v kočičí srsti, 15.11.2009
Ahoj všem, nemohu nepřipojit mou zkušenost s blechami (souhlasím, že jsou ti "broučci" blechy, protože jich zdaleka není jen jeden druh!). Nechápu, odkud se k nám ta havěť dostala, protože máme kočky pouze doma. Náš milovaný Kuba byl ve finále tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika