Příspěvky uživatele - 48.211

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kam je sveden tento okap?, 26.5.2014
Dešťovou vodu nesmíte pouštět do splaškové kanalizace napojené na čističku. Ale jsou svody-kanály na dešťovou vodu
Kam je sveden tento okap?, 26.5.2014
Minulý týden jsem ztratila šroubek, nevíte někdo kde je? Pane,,Doktor'' co takhle kanalizace?
Co pořídit na menší zahradu, když nemůžu mít všechno, 23.5.2014
Krásný den, také mám malou zahrádku jen 120 m² a narvala jsem na ni 1 malinoostružinu jsem s ní spokojená, má velké plody, netrpí na škůdce, jeden angrešt stromkový, jeden rybíz červený keřík, jednu jostu, jeden zákrsek třešně.Dále 4... celý příspěvek >
Co dělat proti plzáku španělskému?, 10.5.2014
Mně se osvědčilo ustřihnout asi 5-10 cm vysoký kruh z plastovky a dát ho okolo rostlinky o kterou nechci přijít-sice to není žádná krása ale květiny a sazeničky to uchrání.Vždy je vidět kterou rostlinku jsem takovýmto plůtkem chránila a na kterou... celý příspěvek >
Papriky 2014, 9.5.2014
Žádný obdiv, je to vytažený ošklivý... já vysela koncem února do výsevního substrátu pak přesadila do zahradního, měla jsem to na parapetu nad ústředním topením a mám nádherné kompaktní olistěné keříky s malinkými poupátky-bohužel mi nejde PC abych... celý příspěvek >
Mají to zapotřebí?, 8.5.2014
Stejnou lopatku mám asi měsíc párkrát jsem s ní dloubla a pořád se ohýbá a dokonce napraskla, takže to je vážně hrozný šunt! Michaela J.
Vari T20 - výměna gufera pod spojkovým bubínkem, 4.3.2014
nikdo neví?
Vari T20 - výměna gufera pod spojkovým bubínkem, 2.3.2014
Ahoj,  tlačí se mi olej do spojky, tak jsem si koupil gufero, sundal ségrovku na dně spojkového bubínku, ale nejde mi spojkový bubínek vysunout ven - na té ose či čepu jde povysunout jen o sílu vyndané ségrovky a dál nic.   je třeba... celý příspěvek >
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 21.5.2013
když vidím, jak neustále upravují teploty na víkend směrem dolů, tak jsem rád, že jsem rajčata ještě nestihl, takže je asi nechám ještě lenošit za oknem a výsadbu nechám na příští týden.   případný mrazík by nemile překvapil - už dva roky po... celý příspěvek >
Drtič větví - rada pro zakoupení nového, 26.4.2013
kde není žalobce není soudce, pokud to opravdu je něco, co tam zbylo a ne něco, co se bude odvážet. táta chytnul loni někoho z povodí  - za 200,-   mu nechali celou multikáru - bohužel to zrovna byla štěpka z nějakýho smrku, takže samý... celý příspěvek >
Třešeň Burlat podnož Colt, 25.3.2013
dá se někde dohledat, jakých cca korun - výšky šířky třešně na této podnoži dorůstají? aspoň bych mohl porovnat se starými řešněmi, jestli bude vyhovovat, nebo tuhle radši uklidit někam k plotu a jako solitérovou si dát na ptáčnici.   navíc... celý příspěvek >
Třešeň Burlat podnož Colt, 24.3.2013
ahoj, jak je zhruba vysoký kmen u těchto podnoží? byl jsem v místní školce právě proto, by mi tam poradili, chtěl jsem do prudšího svahu nějakej mohutnější strom, protože je tam dost místa a chtěl jsem, by se pod tím dalo sekat, takže vyšší kmen -... celý příspěvek >
Jaký křovinořez na menší louku - do 5tis, 17.11.2012
riskněte Demona, tak jak jsem to risknul já - za 2,5k včetně výbavy to v případě, že ani tak dlouho nevydrží, zase taková ztráta nebude. včera jsem ho konečně zkusil na stařinu s trojzubcem a výkonově paráda - teď už jen záleží na tý životnosti... celý příspěvek >
Krovinorez Demon RQX520R, 2.11.2012
V návodu je 1:25 nastálo - nevím, jaký konstrukce je ten motor, že se výrobce kreje tak vydatným mazáním. na druhou stranu nalil jsem tam obyčejný castrol pro zahradní techniku a na kouřivost nemůžu říct ani slova.   na první dojem na... celý příspěvek >
Krovinorez Demon RQX520R, 29.10.2012
Trochu Vám to tu opráším - loni jsem si křovinořez půjčil (nějaká lepší řada stihl, kterou ale srazil tupý trojzubec), letos jsem chtěl též, ale v okolí 20-30km půjčovny prostě neměly nebo byly půjčené. Tak to říkám kolegům v práci a oba mají... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika