Příspěvky uživatele - 151.93

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bezsemené stolní odrůdy, 29.4.2013
Můj bezsemenný "Jupiter" má být bílý - žlutý - takže mám zase další odrůdu, u které nevím název,
Pojmy ohledně chuti hroznů, 27.4.2013
Díky moc za užitečný odkaz, jenom si nedovedu představit, že by se ze stolních hroznů s odrůdovou chutí hroznů dělalo víno.
Pojmy ohledně chuti hroznů, 27.4.2013
Při popisu odrůd se setkávám ohledně chuťových vlastností hroznů s pojmy: Chuť: "vyvážená", "odrůdová", "neutrální" - jak jim rozumět? Všechno mi to vesměs zní jako "nic-moc"
Neplodící Josta a černý rybíz, 24.4.2013
Zkuste ji pohnojit - například bez fosforu Vám nic nevykvete, takže ani neodplodí.
Stříkám teď sírou - není to šílenost?, 17.4.2013
Díky moc - největší problém mívám s poupaty - když se rozvinou, začnou se vytahovat, atrofovat nebo rovnou atrofovat a schnout (u velké části odrůd - nejnáchylnější je Krystal, Merzling, Bianka,  Muškát Blau, Fet Frumos. Bez poškození je vždy... celý příspěvek >
Stříkám teď sírou - není to šílenost?, 17.4.2013
Tak jsem si nechal poradit, že stříkat sírou proti roztočům je dobré až bude teplo - což si myslím i já - stříkat spící roztoče by asi nemělo cenu. Tak stříkám teď, ale už na rašící očka a k tomu ještě svítí slunce. Tak doufám, že jsem si tím... celý příspěvek >
Očka sazenic vyžraná od myší, 17.4.2013
Tak jsem občas mrkl na sazenice v jednom ze sklepů jestli "to" náhodou neraší a na první pohled pod slabou svítilnou bylo všechno o.k. Dneska po mně chtěl jeden sazenicu jisté odrůdy, kterou jsem jinde neměl v dobré kvalitě - tak jsem zašel do onoho... celý příspěvek >
Poraďte: Kam sázet, 11.4.2013
Odolný vůči mrazu je i Krystal a Isabela. Podle mého názoru Vám Isabela spíš uschla než zmrzla. Když jsou podzimy beze srážek, je nutné (nejen révu) pořádně na zimu zavlažit. Jinak - pro dobrý výnos relativně kvalitních hroznů jsou dobré odrůdy... celý příspěvek >
Poraďte: Kam sázet, 10.4.2013
Asi jste se měl nejdříve poradit. Kvalitní odrůdou, kterou Vaše rodina ocení je snad jen Krystal. Pro mě osobně je hodnotný ještě Iljičevskij ranyj, ale má malé bobule, první rok měl dokonce bobule velké asi tak jako keře ptačího zobu. Polar je raná... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2013), 15.3.2013
Nemyslím si, že to bude tak tragické. Organická voda má jiné vlastnosti než ta obyčejná ze studny nebo vodovodu. Např. peckoviny tlačí mízu už od prosince a každý rok z toho vždycky "cosi" je.
Kdy aplikovat jarní postřik sírou?, 14.3.2013
Díky oběma - možná bude lepší to stříknout hned dvakrát.
Kdy aplikovat jarní postřik sírou?, 12.3.2013
Rád bych letos zatočil s roztoči. - Rozhodl jsem se na to jít sírou. Kdy je na to nejlepší období?
Sazenice ze sklepa a hlášení nových mrazů, 8.3.2013
Tak jsem vytáhl vzrostlé sazenice ze sklepa abych je ostříhal a nařízkoval - udělal jsem to u několika a tečou jak o život. Teď se bojím, abych o ně nepřišel. A k tomu ještě se prý ještě mají vrátit mrazy a klesnout na - 10°C...
Řízky v pilinách, 1.3.2013
Chci letos zkusit, jak budou řízky kořenit v pilinách. Je potřeba zvolit druhově určité piliny nebo je to jedno?
Aka choroba vinica? (praskanie kory, chradnutie), 27.2.2013
Nemyslím si, že praskání a odlupování kůry je nemoc. Dost často to vidívám u starých statkářských staveb, kde se střídá vlhké ovzduší (i mlhy) poránu a horko se suchem přes den.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika