Příspěvky uživatele - 147.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sušení jablek, 2.12.2011
Suším jabka na topení, s prachem si nedělám starosti, neb zjara když sleze sníh a než se probudí technické služby, tak sežerem prachu asi tak 1000x víc, než by mohlo sednout na křížaly. Nevýhodu to má, že do toho občas drbnu, spadne to a pak... celý příspěvek >
Jaký trakůrek, 29.11.2011
A vy mu přidáte dalších 30 tisíc, aby si mohk koupit TK a posekat tu louku bez sběru, takže by k tomu potřeboval ještě obraceč a samosběr, existuje-li jaký za dalších 80 tisíc. Hlavně že bude mít pocit, že je farmář a že může trhat stromy. Jste... celý příspěvek >
Starší kanadské borůvky, 26.11.2011
Tipuju, že ten Cererit je špatně, obsahuje vápno.
Hrabání listí, 23.11.2011
Taky se přidám k listnatému zamyšlení. Vcelku souhlasím s názorem, že hrabat listí na podzim je zbytečné. Záleží ovšem na okolnostech. Když je zahrádka blízko domu, lupení, než se rozláme, stále poletuje, pokud je bez sněhu a stále někam zalézá.... celý příspěvek >
Nejchutnější rajčata, 23.11.2011
Neměl bych kazit všeobecné nadšení těch, kteří ujíždějí na sušených rajčatech, ale mám trochu jiný názor. Ovlivněn diskusí jsem si koupil v hypermarketu vaničku "volně ložených" sušených rajčat. Po zemi původu jsem se nepídil. Vypadají jako... celý příspěvek >
Rozpoznávanie kvetných pukov, 21.11.2011
Spolehlivě se určit nedá nic, jde o přírodu.  Ta je velmi nespolehlivá. V případě pupenů ovocných dřevin nejde pouze o velikost pupenu, ale hlavně o tvar. Jinak jste dobře určil to ASI. ASI je závislé jednak na přírodě, druhak na zkušenostech... celý příspěvek >
Bohemia nepřekonaná, 17.11.2011
Mám jinou zkušenost. Na Vysočině v 540 m jsem se prakticky nedočkal plodů, skoro ani ne přírůstků. Pár jablíček, která se sem tam urodila, nestálo za nic. U švagra v Táboře, 300 m plodí pravidelně, roste jako divá a jablka jsou výstavní. A to je v... celý příspěvek >
Rukola, kam na ňu?, 13.11.2011
Semena se běžně koupí v obchodě pod názvem Roketa. Nevím jak v slovenčině. V zimě se vysévají na vatu a konzumují při výšce asi 4 cm podobně jako řeřicha, jestlï znáte. V létě se dá vyset na záhon, vytvoří růžici listů a pak stvol s květy. Pokud... celý příspěvek >
Zelenina na chalupu, 13.11.2011
To těšení je to nejkrásnější, pak už přijde dřina. Ve 400 metrech poroste všechno, pokud to není extrémně suchá poloha. Nedoporučím košťáloviny, vyžadují pravidelnou zálivku. Automatizace zalévání je sice hezká věc, ale jako všechny automaty vyžaduje... celý příspěvek >
Bohemia nepřekonaná, 11.11.2011
Dobré jablko chuťově, po rozkrojení nehnědne. Jen do polohy max. kolem 300 m, výše neroste (a nerodí). Snáší sucho.
Sezení na křovinořezu při jeho čištění, 9.11.2011
To se ptáte doopravdy, nebo zkoušíte, co to s námi udělá? Předpokládám, že ten křovinořez měl podložený pod motorem a pod hlavou a seděl na tom jako Harry na koštěti!
Začátečník - plánek úlu, 9.11.2011
Tady je dobrá rada drahá. Ve velkochovech s epoužívají nízké nástavky prakticky výlučně.. Práce se dá zmechanizovat, manipuluje se s celými nástavky, jednotlivé rámky se berou do ruky pouze vyjímečně. Včelstva se ošetřují víceméně uniformně. Plodiště... celý příspěvek >
Jak naložit maso na uzení, 4.11.2011
Vlapro má recht jak s dobou naložení, tak poměry soli. Nad délkou naložení není třeba bádat, větší kusy delší dobu, menší kratší. Pokud se solí bez rychlosoli, nebo jen s malou dávkou, určitá doba k proležení masa nutná je bez ohledu na velikost... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 30.10.2011
Javor Tatarský?
Bohemia nepřekonaná, 29.10.2011
Můj také laický názor je, že to nemá nějak přísně vědecké zdůvodnění, spíše je to zkušenostmi podložený způsob.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika