Sezení na křovinořezu při jeho čištění



PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6497) - 147.107 (?)
9.11.2011 19:37

To se ptáte doopravdy, nebo zkoušíte, co to s námi udělá? Předpokládám, že ten křovinořez měl podložený pod motorem a pod hlavou a seděl na tom jako Harry na koštěti!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 249.22 (?), 9.11.2011 19:32, zobrazeno: 6353x
Dobrý den, mám dotaz, jak čistíte křovinořez? O víkendu jsem byl u známého a ten ho čistil tak, že si sedl na řidítka do toho středu co je přichycuje k tyči, a jarem umýval žací hlavu, může se to tak dělat? nepraskne ta tyč? já mám svůj teprv od léta tak se ptám, ať ho zbytečně nepokazím. Děkuji
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6497) - 147.107 (?), 9.11.2011 19:37

To se ptáte doopravdy, nebo zkoušíte, co to s námi udělá? Předpokládám, že ten křovinořez měl podložený pod motorem a pod hlavou a seděl na tom jako Harry na koštěti!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 249.22 (?), 9.11.2011 19:54
Neměl nic podložené, normálně ho měl na trávníku a seděl na něm, a čistil, prý to tak dělá vždycky, aby nemusel sedět na zemi, hodně se ten křovák ale prohýbal když to čistil, tak se ptám, jestli to tomu nevadí
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 249.22 (?), 9.11.2011 20:19
To umývání vodou s jarem by mohl přežít ne? Myslím jen hadrem namočeným do vody, ne koupání v bečce, Je to zasviněné od trávy, prakticky úplně zelený, tak ho chci po sezoně pořádně poumývat, benzín jsem vypustil, takže by měl být na zimu v pořádku ne?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 10.11.2011 15:35

Proč by neměl vodu a třeba i s jarem přežít? Trávu před sekáním také nesušíte a co v ní je vody. Strunovou hlavu také můžete namáčet pro zvláčnění struny. Jen to "sezení" na trubce přenechte těm co si svého stroje neváží.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 2.248 (?), 20.11.2011 13:38

Zkuste když už to chcete umývat navlhčené postříkat přípravkem na odstraňování much z předku auta, (já použil nějaký litr kolem 50 korun a je i z rozprašovačem),pak chvíli počkat a hadicí ostříkat, popř. vapkou. Jak píše kolega nahoře, vody je v trávě taky dost, nemůže vadit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika