Příspěvky uživatele - 176.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Množení vinné révy, 12.1.2013
Nemá někdo zkušenosti s výrobou roubovaných sazenic révy na podnoži? Jsem z vinorodé oblasti, kde se může vyskytovat mšička révokaz a také bych chtěl, aby sazenice dobře rostly ve velmi suché písčité půdě. Takové sazenice se dají u nás koupit, ale... celý příspěvek >
Spartan, 9.1.2013
Tak to jsem nevěděl, že chce Spartan středně vzrůstnou podnož. Vroubnu ho na jaře na nějaký semenáč. Ty staré rakovinové stromy vyléčím příští rok sekerou.
Slepičky a dravci, 5.1.2013
Dle mého názoru, pokud nebyl koš opatřen živou nástranou a nastaven na chytání, tak za vlastnění takovéhoto zařízení by vás sotva mohl někdo mohl sankcionovat. Jiné by to bylo, kdyby jste tím něco chytil! Docela chápu vaše pohnutky, které vás k... celý příspěvek >
Příprava půdy k osázení, 5.1.2013
Možná poněkud odbočím od původního dotazu pisatelky směřovaného na přípravu půdy pro lilie a maliny, ale od věci to také nebude. Dlouhá léta se přu s otcem ohledně jarní přípravy půdy na zahradě. Na podzim je zahrada zorána. Nevím, snad je to nějaký... celý příspěvek >
Spartan, 2.1.2013
Pěkný a výstižný příspěvek. Mám Spartan v těžší půdě v nejteplejší oblasti, má rakovinu ve dřevě. Specifická chuť se nedá s ničím zaměnit, je to lahůdka. Jen ty plody jsou na starém nemocném stromně malé, červivostí bez chemie trpí značně. Zkusil... celý příspěvek >
Vegetativní množení lípy a morušovníku, 2.1.2013
Jestli mohu přidat moje zkušenosti, tak jsem vloni zapíchl kolík z moruše černé do země jako kůl ke stromku a on mi zakořenil. Zapíchl jsem jej dokonce vzhůru nohama! Takže usuzuji že by mělo jít moruši docela dobře zakořeňovat. Důležité je ještě... celý příspěvek >
Noznice na strihanie ovocnych stromkov, 1.1.2013
Jsou dva typy zahradnických nůžek. Klasicé mají čepel a spodní tupou čelist, zavíráním jde nůž po boku dolní čelisti (jde bokem jako u kalsických nůžek na papír). U kovadlinkvého typu nůžek jde nůž proti dolní opěrné čelisti a zastaví se "v ní" jako... celý příspěvek >
Noznice na strihanie ovocnych stromkov, 1.1.2013 Obsahuje fotku
Nůžky EXTOL Premium 215 mm mám. Jsou to dost špatné nůžky. Není to úplný šmejd, ale moc nevydrží, po čase mají vůli - "žvýkají", kov studí do rukou, dost těžké. Rozhodně nekupovat.  Zato můžu pro běžné používání doporučit jejich jiný model Extol... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 30.12.2012
Děkuji za příspěvek. Jse rád, že jsme si po těch kritických příspěvcích na adresu oskerušovice poněkud poopravili názor na tento vyjímečný destilát. PS: Co znaméná "chystat pusu do žebřin"?
Fotky kurníku a slepic, 30.12.2012 Obsahuje fotku
Tak takhle jsou ubytovány moje slepice. Není to nic extra, ale hlavně že to splní účel.
Honey Sweet - GM švestka z USA, klon 5, 28.12.2012
Za přečtení stojí i tento článek o Honey Sweet. Už aby se tato novinka dostala do prodeje. Deset let testování u nás by mohlo stačit.
Kvas Oskeruše, 25.12.2012
Chuť oskerušovice se těžko k něčemu jinému dá přirovnat. Zatím mám jen tři vlatní ročníky oskeruše. Každý je trošku jiný, ale ve vůni je vždy cítit po plodech - oskeruších. Kdo tuto vůni nezná, může jej překvapit a pochybnosti o tom, že je ta pálenka... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 23.12.2012
480 l mače! To mi spadla čelist až na zem! To muselo být práce. A kolik stromů máte? Štastný to člověče... A cena? Kolik kdo dá? Já jsem taky uvažoval o prodeji, ale jen pár litrů, abych zaplatil pálení. Někde jsem četl, že nejlepší oskerušovice... celý příspěvek >
Nove Pluoty kombinuju jedinečnu chut marhule a slivky, 23.12.2012
Vůbec mě nepřekvapuje sprška kritiky na hlavu pana Milana za toto téma. Alespoň to tady ožilo. Nemějme mu to za zlé. Jak z diskuse zatím zjšťuji, nikdo nemá u nás s těmito slivoněmi žádné zkušenosti, takže není o čem diskutovat. Asi jsou to nejspíše... celý příspěvek >
Nůž, 22.12.2012
A nemůže tam být opačný závit?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika