Příspěvky uživatele - 176.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochrana proti okusu zvěří, 5.11.2012
Ten pán předemnou má naprostou pravdu. Bohu-žel to tak je. Já se zvěří každoročně také bojuji. Zajíci jsou celkem řešitelní. Dobré pletivo či tubus je dokáže zastavit a pokud není vysoký sníh, tak moc škody neudělají. Ale člověk se učí, jaké bylo... celý příspěvek >
Reklamace keřů a stromů, 2.11.2012
Mě by to ani ve snu nenapadlo dát skoro celou výplatu za borovici. Vůbec se tedy Starklovi nedivím, že za takové ceny si může dovolit vyřizovat reklamace bez řečí.
Jak ostříhat tuto cca 8mi letou jablůňku?, 28.10.2012
Já za dobu svého sadaření jsem vyzkoušel i jiné zůsoby tvarování koruny - zozporky, závaží. Křivá broskev o průměru kmínku 8 cm mi překážela (nedalo s pod ní projet malotraktorem). Náklon kmínku jsem srovnal zapřením vidlice proti zemi. Za několik... celý příspěvek >
Jak ostříhat tuto cca 8mi letou jablůňku?, 28.10.2012
Vpravo kůl klidně 30cm od kmínku, přitáhnout úvazkem který se nezařeže. Ten stromek má v 1,3m průměr květu pameplišky, takže by to šlo bez problémů. Stromek žádnou oporu nepotřebuje, jen blbě vypadá a ve stáří by se mohl vyvrátit.
Jak ostříhat tuto cca 8mi letou jablůňku?, 27.10.2012
Jabloň by v 7 či 8 letech mohla vypadat lépe (hodně záleží na jak bujně rostoucí podnoži je), na druhou stranu, když uvážíme, že roste v trávě bez řezu, tak vzrůst odpovídá. 1) bych zatloukl pořádný kůl a srovnal jabloň do svislé polohy. 2)... celý příspěvek >
Mandlový keř. Jaký pořídit?, 18.10.2012
Jestli můžu poradit k tématu, tak na výběr toho u mandloní zas tak mnoho není. Ve školkách se dají koupit odrůdy Nikol, Vama, Zora, Sladkoplodá krajová. Občas i něco jiného, ale obchodníci dost v mandloních zaměnují odrůdy nebo si vymýšlí, protože to... celý příspěvek >
Problémy s Goji, 10.10.2012
Přesně takovou zkušenost mám také. Keř kvete pozdě, navíc trpí na padlí a plodů jsem se ještě nedočkal. Možná chce více výsluné místo a lehčí půdu. Kyž se to příští rok nezlepší, tak keř asi vykopu. Ta úroda s červenými plody na fotce výše vypadá... celý příspěvek >
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 9.10.2012
Automatické zavírání nemám pro to, abych ke slepicím nemusel chodit. Přes den chodím kolem kurníku několikrát, ale problém je ráno a večer. Hlavně v létě je ráno brzo světlo a když se chci v sobotu trochu přispat, tak slepice musí čekat až jim zajdu... celý příspěvek >
Kvas Oskeruše, 7.10.2012
Tak po roce zase aktuální téma, neboť osekruše už dozrály. Zakládal jste někdo letos okerušový kvas? Já ano. Odhodlal jsem se a trošku té "marmelády" ochutnal. Překvapila mě nakyslá chuť - tak nevím, jestli je to normální, nebo mi to letos nějak... celý příspěvek >
Slepice stále kvokají, 5.10.2012
Souhlasím, taky mi 1 -2 slepice za rok začnou kvokat. Prostě to neřeším, vajíčka sbírám deně, takže nejsou nasezená, že na nich sedí slípka - tak ji zvednu a vejce vyberu. Časem když kuřata nepřicházejí, tak ji to přejde. Většinou jednu snůžku vajec... celý příspěvek >
Křídlatka, 4.10.2012
Křídlatka je sice pěkný prevít, ale její likvidaci bych tak nemožnou neviděl. Zkuste se podívat třeba tady.
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 4.10.2012
Ano, pohled do "střev" není nic moc, ale celé je to zakryté deskou shora na na pantu (na videu je deska zvedlá) tak, aby se do drátů nemohla zaplést nějaká slepice.
Kaštan jedlý, 3.10.2012
Tak to jsem nevěděl. Ve školkách jsem je nikdy neviděl prodávat, rozhodně nepatří k obvyklému sortimentu.
Otevírání - zavíraní dvířek kurníku, 3.10.2012
Já jsem to vyřešil i se svými chabým elektrickým vzděláním pomocí autostěrače a dvou spínacích hodin. Jak to funguje, se můžete podívat tady.
Kaštan jedlý, 2.10.2012
Je to semenáč. U kaštanů nejsou u nás ani žádné registrované odrůdy podud vím. Dělají mi teď radost, je na ně pěkný pohled.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika