Množení a paragrafy



zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?)
7.1.2010 0:05
pani dano, vy jste vytvarnice, takto malujete modernu nebo portrety,,,? Ja zase fotim ale ted uz moc ne... ale zase k tomu vratim.. zachytavat momentky nebo lidi... a take jsem uz podarovala moje fotky znamymu, protoze potreboval krajinu nasi obce do nejakych novim... a dostala jsem pochvalu ale uz nemam fotky musim si je znovu dat vyvolat,,, a take nemusim zkoumat jestli si je ten znamy nedal jako sve autorska prava... ale me to nevadi.,.. pokud me foceni bavi, a libi se nekomu moje fotky, tak si zaplati jen vyvolani-- a nebo to dostane jako darek zaramovano k nejake prilezitosti ale to jsem uz nekde psala..
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
         
zanpets - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (395) - 146.129 (?), 7.1.2010 0:05
pani dano, vy jste vytvarnice, takto malujete modernu nebo portrety,,,? Ja zase fotim ale ted uz moc ne... ale zase k tomu vratim.. zachytavat momentky nebo lidi... a take jsem uz podarovala moje fotky znamymu, protoze potreboval krajinu nasi obce do nejakych novim... a dostala jsem pochvalu ale uz nemam fotky musim si je znovu dat vyvolat,,, a take nemusim zkoumat jestli si je ten znamy nedal jako sve autorska prava... ale me to nevadi.,.. pokud me foceni bavi, a libi se nekomu moje fotky, tak si zaplati jen vyvolani-- a nebo to dostane jako darek zaramovano k nejake prilezitosti ale to jsem uz nekde psala..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 147.173 (?), 7.1.2010 7:02

A jsme u toho českého právnického guláše.Známý uveřejnil... ale mne to nevadí, protože jsem"hodná" On to ví a zneužil to. Druhý uřeže větvičky namnoží a prodává, však se to autor šlechtitel nedozví, nemá sílu a možnosti pátrat... Tak je to s DVD a dalšími věcmi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 178.235 (?), 7.1.2010 4:20

Autor čehokoliv by měl pracovat buď za čest, nebo za peníze, jen zloděj pracuje za pět prstů.Pokud prodávající uvede původ zboží či myšlenek a nepovažuje se za jejich autora, je to poctivé řešení.Ale kolik takových je a kolik je těch, kteří se bezostyšně chlubí cizím peřím?Zahrádkáři a chovatelé mohou občas mít přebytky.Je na místě, aby je někdo zužitkoval.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika