Příspěvky uživatele - 16.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ředkev, 29.9.2009
Příští rok zkuste ředkev černou, má léčebné účinky je dobrá v pomazánkách a dá se skladovat.Sází se v červenci, sklizeň cca říjen.
Invaze brouků - co s tím?, 25.9.2009
Už jste viděla mandelinku v bytě, že by se musela likvidovat Biolitem?
Nevíte prosím co je to za keř?, 24.9.2009
Podle dr.Větvičky, který kvůli šípkům prošel pěšky celou republiku, hlavně po náspech železnic, jsou všechny plody šípků jedlé
Puškvorec obecný, 24.9.2009
Až se do Vás pustí, že vysazujete nepůvodní rostinu... Jinak Vám přeji, ať Vám to zase brzo zaroste.
Odšťavňovač na mrkvovou šťávu, 24.9.2009
S odšťavňovačem nemám zkušenosti. Může mi někdo poradit, zda lze v odšťavňovači vyrábět mrkvovou šťávu?Čeho se vyvarovat při rozhodování o koupi a při výrobě šťávy.
Melounoviště 2009, 23.9.2009
V nabídce jednoho semenářství přímo nabízejí Tykev klipsy na roubování okurek a melounů
Jak vylovit karasy, 22.9.2009
Můj děda, aby nemusel kapra na vánoce zabíjet, tak ho zastřelil ze vzduchovky. Samozřejmě, že brok prošel kaprem a poškodil i vanu. To se psal rok cca 1952.
Pálenka - letos poprvé, 22.9.2009
Tak mne napadlo, je z hrozna dobrá pálenka? Nemám na mysli přepálení vína, ale z hrozna.Četl jsem to poprve.
Co to je?, 18.9.2009
Jedná se o fotomontáž. Vzhledem k tomu, že neustále mění velikosti. Napřed 9 cm, pak v upřesnění v 19,08hod. píše, že na fotu je jen 6cm. Když si porovnáte změřením papír A4 na fotografii s broukem, vychází Vám 9cm a nebo chlup víc. Samice mohou... celý příspěvek >
Hnojit na jaro nebo na podzim, 17.9.2009
Když ryji na podzim, automaticky zarývám kompost na záhony, které to budou při sázení vyžadovat.
Jak na krtka, 17.9.2009
Zkusit to můžete, je to krásná kytka, udělá Vám radost, ale na krtka neplatí nic.Dělá si co chce. Přečtěte si to na různých vláknech zde a máte počtení na dvě hodiny. Zatím na ně nikdo nevyzrál, pokud ano, byla to podle mne vice náhoda.
Brambor - Valfi, 16.9.2009
Kdybych donesl modré brambory ze zahrady, tak je manželka vyhodí.Podle ní brambory mají být žluté, ředkvičky červené...
Rajčata, 14.9.2009
Paní Alenu prosím o upřesnění. Rozmixujete celá rajčata... Není to potom moc husté na pití?
Kácení břízy, 14.9.2009
Odborníci budou chtít asi upřesnění. Pokácený strom bude na spálení, nebo na další zpracování? Na spálení by to bylo jedno.
Usychající sazenice jahod, 14.9.2009
Oschlé listy ostřihnout.Kdyby tento stav, že se jahoda vzpamatovává a nasazuje nové listy nastal v počátku srpna, nic by se nestalo, teď v září kdy se rostlina snaží vzkřísit, to bude mít vliv na plodnost v příštím roce. Pravděpodobně byly kořínky... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika