Příspěvky uživatele - 16.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Může se teď něco sázet, 12.11.2009
Když dáváme šťávu dětem, používáme cukr místo soli.
Jak sázet česnek, 11.11.2009
Dost dobře je to zpracováno
Domácí pálení už nebude trestný čin, 11.11.2009
To vše jsou zatím jen dohady. U nás ve vinařském kraji ze začátku začali celníci zjišťovat množství vyrobeného vína, běhali a zapisovali každý vinný sklep i s poznámkou, že tam má jen zeleninu a nebo dělá víno ve velkém.Tehdy ze začátku mohli... celý příspěvek >
Cibule - skladování, 10.11.2009
Cibuli, jak jsem již napsal, jsem nadzvedl rycími vidlemi, když začala nať poléhat. Tím jsem ji podtrhl, začala uvadat. Musím říct, že letos mám cibuli uskladněnou ve velmi dobrém stavu. Jiné roky, když jsem ji nepodtrhl, tak se po dešti znovu... celý příspěvek >
Jak ochránit cibulky před hryzci?, 10.11.2009
Měl jsem zasázeno pár tulipánů vedle narcisů.Narcis myším /u mne/ nechutná, tulipány jsem nenašel, byly sežrány.
Akát, 6.11.2009
Ano les má být pestrý, jinak budou zase jen monokultury "původních dřevin"
Malé zahradní nůžky, 2.11.2009
To bylo vyčerpávající. Děkuji
Malé zahradní nůžky, 2.11.2009
Při zkoumání RS-EN jsem narazil na termíny: kovadlinkové a další nůžky dvousečné. Pro stříhání větví jsou které lepší?
Pecky ze švestek - a co s nimi?, 2.11.2009
Pecky ze švestek pálím, dotaz byl i z jiného ovoce, tak pecky z třešní a višní zpracovává má neteř takto. Zašije je do polštářků, pak nahřívá v mikrovlnce a přikládá miminkům na bříško, když mají bolesti. Prý to funguje úžasně. A protože má... celý příspěvek >
Kdo mi to žere lípu?, 29.10.2009
Vztyčnořitka lipová ožírá list, ne kůru.Je to motýl s normálním vývojem
Peržlen, 29.10.2009
Prokypřená půda aspoň 20cm, setí co nejdříve/já březen/,přetrhání na cca 5cm, řádky aspoň 30cm od sebe. Ale také vím, že ne všude se petrželi daří, nebo aspoň některým odrůdám.
Vlašský orech - výsadba zo semena, 27.10.2009
Pokud ho chcete sadit pro sběr ořechů, jednoznačně koupit. Na zahradě mi sází ořechy myši, možná vrány, a já je následně jako sazeničky přesazuji do přírody, první začal rodit po 15 letech-1 ořech, v dalším roce měl 3 ořechy. Kameňáci. Jenže já jsem... celý příspěvek >
Letos vysazená meruňka - roste nebo neroste?, 21.10.2009
Papírové pytle na 30kg a na 50kg v papírnictví, rozdíl je ve velikosti
Jak sázet česnek, 19.10.2009
Doplňuji: dále píše šlechtitel, že pokud dojde sulka, není ji čím nahradit, spolehlivě ničí vlnovníka česnekového, je to roztoč, který se jinak obtížně likviduje.Místo Rovralu krátce před výsadbou /max 2dny před výsadbou/ namočit česnek na 1-2 hod do... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 19.10.2009
Ano je to tak, přestala se vyrábět asi i sulka. Šlechtitel česneku doporučuje místo toho namočit stroužky na 1-2 hod do vody.Déle ne.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika