Příspěvky uživatele - 16.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záhon bez rytí, 16.10.2009
Ze zkušenosti bych řekl že ne, pokud na to nemá někdo fígl přikrytí něčím a pod. Není na pořádné předzimní rytí.
Určení jablka nemoci, 15.10.2009
Není to potlučené od krup s následnou hnilobou v místě zásahu?
Černá jeřabina, 15.10.2009
Děkuji za recept.Takto to děláme s červeným a černým rybízem již několik let ke spokojenosti, ale že takto jde i černá jeřabina-aronie, by mne nenapadlo.Postup s rozmixováním je dobrý nápad, protože plody jsou tvrdší, než rybíz. Rybíz ještě s tou... celý příspěvek >
Černá jeřabina, 15.10.2009
Prosím hosta 174.166. jak z aronie vaří šťávu. děkuji
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 14.10.2009
Rozdíl mezi normálním zemědělcem a bio zemědělcem.U nás se říká: normální stříká chemii ve dne, bio zemědělec v noci.
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 13.10.2009
Prosím o vysvětlení poslední věty, ať jsem chytřejší, Děkuji
Zbytky postřiků na plodech, 13.10.2009
Tak ať Vám chutná pane Stanislaw!
Kedy obrať jablka?, 12.10.2009
Já myslím, že je to složitější, než se tady popisuje.Jdou-li jablka lehce odtrhnout-očesat. Některá jablka drží na stromě ještě v lednu a nejdou utrhnout tímto způsobem. Když se jablka utrhnoubrzy, je špatně, když pozdě, nejsou třeba skladovatelná.... celý příspěvek >
Jak na krtky, hraboše a hryzce?, 6.10.2009
Ten, kdo vymyslí něco, co bude na krtky opravdu fungovat, dostane určitě Nobelovu cenu. Pokud vám někdo napíše, že to funguje, tak jeho krtek: buď spáchal sebevraždu, umřel stářím, sežrala ho kočka, nebo se sám odstěhoval za kámoškou na sousední... celý příspěvek >
Kvas - horní vrstva začíná mít takový divný povlak (asi plíseň), 2.10.2009
Asi je postup sebrání správný, aby se to nešířilo, ale má laická úvaha, že bych to pak nemíchal. Všechnu plíseň asi neseberete, a teď se Vám to dostane do celého obsahu.
Vlašské ořechy, 1.10.2009
Ještě jsem zapoměl dodat, že opravdu citrón pomáhá nejvíc.
Vlašské ořechy, 1.10.2009
Příště rukavice tenké, jako bývají u benzinky, nebo používají obkladači a častěji vyměňovat.I ty trochu propouští. Taky pomáhá natřít nějakou mastí /Idulonou/ před umytím.Ale úplně to nejde ničím. Jen zmírnit tu hrůzu.Raději počkám, až opadnou ořechy... celý příspěvek >
Krtek - a je to, 30.9.2009
Zkuste ho aspoň odehnat jinam, jak to dělám já. Do chodbičky mu opatrně nalejte cca 1 dcl čpavkové vody.Vršek ucpěte, aby zápach nešel ven, ale aby se nezřítila jeho chodba.Nejlepší je to najít díru v novém krtinci.Chodbičky jsou spojené, tak ho to... celý příspěvek >
Co to je?, 30.9.2009
Už by toho mohl / mohla. je to až nechutné.
Jak sázet česnek, 29.9.2009
Rozebrat na stroužky a neloupat. Sázet co nejpozději, nejlépe pokud teplota trvale klesne pod 9 stupňů. Zvážit moření v Sulce a pod., před výsadbou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika