Příspěvky uživatele - 2.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
spinač VR2D, 19.12.2008
Děkuji za velmi podrobný návod k domácí vodárně, je zde vše posáno velmi podrobně. Na staně 11 v bodu 3 je napsáno, že "postup seřízení tlakového spinače je uveden v montážním návodu spinače". Ten bohužel tento návod neobshuje. Ještě jednou děkuji.... celý příspěvek >
spinač VR2D, 19.12.2008
Děkuji za odpovědi na můj dotaz.Měl jsem jsem, ale na mysli, abych nemusel nic zkoušet, jestli nekdo neví, že malým šroubkem se nastavuje jeden tlak a velkou maticí se nastavuje druhý tlak. Ostatní závislosti jsou mi známy. Soused.
spinač VR2D, 18.12.2008
Prosím o radu jak seřídit u domácí vodárny tlakový spinač. Jedná se mi o snížení zapínacího tlaku.Děkuji za radu případně odkaz, kde je toto popsáno. Děkuji soused.
destilační přístroj, 10.11.2008
Děkuji, zdá se to být jako velice důvěryhodný a určitě léty ověřený návod
destilační přístroj, 9.11.2008
Mám naprosto stejnou zkušenost, proto jsem se ptal, aroma je celkem dobré ale typuji to také do těch ostřikovačů. Asi se stala někde chyba nebude to tím, že řepa obsahuje jiné cukry než ovoce?
Nápady na levné fólie, kamienkova, 6.11.2008
Koupil jsem tuto silážní folii v místním ZZN na zakrytí, při rekonstrukci střechy.Její cena se pohybovala okolo 1200kč, ale její rozměry (20krát10m) za to určitě stála. Na střední jezírko by tak i s rezervou vyšla 3krát a tím se i její životnost... celý příspěvek >
destilační přístroj, 1.11.2008
Jak správně připravit kvas ze řepy?  Zajímavé téma,  zkoušelo to někdy někdo.
Dolmar nebo Husqvarna, 14.9.2008
Kupte si narex, je u něj vyzkoušeno, že i po letech vám stroj opraví, ale pokud neřežete stovky kubíků ročně, tak ho nebudete potřebovat.Já osobně mám elektrickou pilu od narexu epr 35 a motorovku dolmar ps 500 a jsem s oběma velice... celý příspěvek >
Venkovní ibišek, 7.9.2008
Zdravím Vás vážení pěstitelé a mám dotaz,  na zahradě mně roste venkovní iubišek a mám ho rostlý ve tvaru stromu. Jeho stáří je asi 5 let. Nyní jej chci přesadit a mám obavu, že přesazení nevydrží a uschne. Děkuji za odpověd.
Japonské javory identifikace, 26.8.2008
myslím si, že ten javor na prostředním obrázku mám a je to kultivar Osakazuki, Petr
roubování smrčku, 21.8.2008
roubovat jehličiny je dobre v hlubokem pařeništi, mam stim velmi dobre zkušenosti.jinak zkoušim roubovat čarověniky smrku venku na zakořenělé podnože přikryte foliovym tunilkem, letos rostli z 8 dva.s pozdravem roman
Venkovní ibišek, 17.8.2008
Dobrý den, mám několik venkovních ibišků. Na určené mmísto ho můžete vssadit během celého roku. Hnojím ho běžným hnojivem na venkovní květiny, po odkvětu sestříhám a na zimu kmínek obalím slámou nebo pytlem. Ty manší stromky zabalím víc. jinak... celý příspěvek >
Případ šalvěje azurové, 22.7.2008
Je pro mě těžké přiznat, že "moje" šalvěj azurová je šalvěj pomoučená...! Už jsem to v jednom příspěvku výše četla, jen jsem nechtěla ten fakt přijmout. Ale přiznat neznalost zvládnu. Podívala jsem se do dalších zdrojů a na základě fotek... celý příspěvek >
ořechovka, 9.7.2008
Mohu doporučit, loni jsem ji zkoušel v menším množství a je skutečně výborná jen se po ní zaprášilo. Letos to musím co se týče množství napravit.           PV
Perenospora, 9.7.2008
Potřevobal bych poradit do kdy se může stříkat proti perenospore? A ještě by mě zajímalo jak často proti této chorobě stříkáte své vína? díky za odpověd(i)
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika