Příspěvky uživatele - 2.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ten postřikovač by mě docela zajímal. Můžeš sem vložit fotku, 23.5.2009
Dobrý den, zvažuji koupi malotraktůrku MT8-070 chtel jsem se optat zda se necha sehnat novy motor
Radikalni rez 15 let starych thuji, 20.5.2009
Záleží na tom jaký mají průměr ve 2,5 metrech.
Křeček polní, 19.5.2009
Dobrý den já bych tomu křečkovi polnímu neubližovala ale skus te ho nák chytit a prodejte ho nebo ho dejte někomu já už ho scháním dlouho tak ho skuste chytit
Okurky Saladin, 10.5.2009
naprosto s vámi slouhlasím loni sem to také zkusil koupil sem dvě na skoušku a odešli jako první tak zůstanu u neroubovanej doma vypěstovanejch
Co je to za nemoc u mých rajčat, 10.5.2009
děkuji za typ ale myslím že to tím suchým vzduchem nebude protože to mají v ve foliaku a tam je dost vlchko ještě jednou dík
Co je to za nemoc u mých rajčat, 9.5.2009 Obsahuje fotku
nesetkal se někdo s podobným jevem? Moje rajčata asi 30 cm velká a mají už tři patra vysazená ven asi týden. Okolo sem dal igelitové pytle a ted sem zjistil že se jim zakrucujou listy od zhora a vrchol už je tak pokroucenej že už asi ani neporostou... celý příspěvek >
Katalog starkla, 5.5.2009
Tak proč jste s ji koupili?
vrstvy materiálu při založení jezírka, 5.3.2009
Dobrý den také jsem loni na jaře vybudoval vlastními silami zahradní jezírko včetně filtrace.Z celé výstavby mám fotodokumentaci na CD kterou vám mohu nabídnout.Jezírko je 11 m3 jsem s ním spokojen i rybky a jeseteři bez problému přežili... celý příspěvek >
kustovnice čínská , 31.1.2009
kustovnici pestuji a jim asi trictvrte roku takze kdyz to zhodnotim tak asi tohle.  pestuju stromky jak od starkla tak od zahradnika z kruhu docela mi pekne rostli ale co z toho. kolik bych musel mit stromku a kolik by musely plodit abych si dal... celý příspěvek >
holé větvičky krsku, 17.1.2009
V předzahrádce na mírně svažitém pozemku mám zakrslý stříbrný smrček.Je tam už léta a poslední dobou má na části větví opadané jehličí, ale na koncích větviček je zelený chomáč jehličí vždy. I šišky má.Vadí mi, že pár větviček je takřka holých a... celý příspěvek >
Stenson 5200, 14.1.2009
Perfektní pila, jsem těžař v lese a věřte mě vydrží víc nežli jiné značkové pily mám stillku a naní když se něco porouchá tak díl stojí jako dvě tyhle pily... koupil jsem ji za dva tisíce a nadělala daleko víc práce nežli všechny značkový pily... celý příspěvek >
Stenson 5200, 12.1.2009
Dobrý den, s touto pilou jsem již pořezal několik kubíků a je srovnatelná a na ůdržbu ještě lepší nežli Husqarna, protože ji mám taky. Doporučuji a poznamenávám, že to není žádná čína, ale německo. Miloš
spinač VR2D, 28.12.2008
Takovouhle odpověď jsem potřeboval. Je to věcné a konkrétní. Asi člověk ktrerý ví o co se jedná a nepíše žádné litanie kolem a žádné otázky proč a zač a že to nejde apod. Mockrát děkuji.Tkovéhle příspěvky podle mě patří do diskuse. Ještě jednou... celý příspěvek >
spinač VR2D, 20.12.2008
Jsem přesvedčen, že oba tlaky se regulují na sobě nezávisle.
spinač VR2D, 20.12.2008
Musím se přiznat, že příliš nerozumím uváděným číslům 2-4,1,8-3,5. Jinak pro upřesnění :potřebuji snížit současnou hodnotu vypinacího tlaku z 0.25 MPa na hodnotu nastavovanou ve výrobě t.j. 0.20 MPa, případně 0.15 MPa. 2-4,1,8-3,5 Vypínaci tlak by se... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika