Příspěvky uživatele - 2.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
mochna křovitá, 8.2.2008
Mochny stříhám brzy na jaře než začnou rašit nebo když lehounce začínají. Záleží, jaká je zima. Letos jsem je už ostříhala asi před týdnem a včera jsem koukala, že už mají malé lupínky. Zakracuji je tak, aby se tvarovaly do kulata hezky to pak... celý příspěvek >
Jeřáb do malé zahrady, 8.2.2008
Možná by bylo dobré (jestli už to není vyřešené) zvolit jeřáb moravský sladkoplodý nebo černý (aronii) naroubované na vyšším kmínku. Jako pozitivní, kromě toho že nepřerostou zmiňovanou výšku, vidím to, že jejich plody se dají využít v kuchyni.
Vavřín - lepivé listy, 8.2.2008
S nejvyšší pravděpodobností je napaden puklicemi, které vylučují látky jenž způsobují lepkavost. Je třeba je mechanicky odstranit - např. navlhčeným kouskem vaty. Správnou péčí pak zamezit dalšímu napadení. Vavřín má rád občasné rození nebo... celý příspěvek >
Rozmnožování ruží, 14.12.2007
Osvědčilo se mi, vymytou sklenici, oschlou, pak zasadit a hlavně nezvedat pro kontrolu. Pak neplesniví.
Begonie mají červy, 24.11.2007
Skuste je okoupat v mospilanu, ale nic neslibuji,použila jste špatnou zeminu, obsahovala larvy lakonosce... snad se Vám podaří je zachránit, mně před dvěma roky odešlo spoustu hlíz.
Vanda - orchidej, 24.11.2007
Má někdo zkušenosti s pěstováním této rostliny?
Jaký druh révy - poraďte, 24.11.2007
Prosím vás, nějak stále netuším proč je jedno víno moštové, druhé stolní, třetí bezjaderné. A proč nejde dělat víno z vína moštového - znikne z toho víno ovocné, nebo co se z toho při kvašení stane? O vínu bezjaderném jsem četla, že se používá na... celý příspěvek >
Araucaria araucana (Blahočet čilský) - zazimování, 23.11.2007
V časopise zahradnictvi jsem kdysi četl o pestovani araucarii v rakousku, kde jeden pěstitel rostlinu nezakryva jem ji postřika jemnou mlhou z postřikovače, před přichodem vetšich mrazu. Roman
zkušenosti s firmou Bakker, 23.11.2007
Nemohu si na tuto firmu stěžovat, byla jsem s ní spokojená.
Čínský traktor, 21.11.2007
Prosím, už někdo tento traktor používáte, zajímá mne samozřejmě kvůli ceně, protože jej nehodlám používat každý den, ale znáte to: poměr cena a užitek! Děkuji za informace, Jirka.
destilační přístroj, 8.11.2007
Měření obsahu alkoholu v kvasu pomocí vínoměru. Používá prosím někdo tuto metodu a jak je asi přesná, případně jiné metody, zkušenosti s vínoměry. Děkuji za příspěvky a názory. Pavel
Letní odrůdy jabloní - jakou si vybrat?, 4.9.2007
Děkuji za ochotu a docela určitě se - raději na jaře - ozvu.V.Suchý
Letní odrůdy jabloní - jakou si vybrat?, 3.9.2007
Pochopil jsem dobře, že máte na zahradě letní odrůdu Český ráj? Bratr kdysi přivezl od Loudy st. rouby a narouboval je, bohužel na strom, který teď odchází a rouby už z něj nejdou vzít. Rok co rok plodil krásná jablka a podle mého názoru... celý příspěvek >
Černý rybíz, 2.9.2007
Především je to jalovec a následně v kombinaci s hrušní se vytváří rezatost na listech hrušně a vzduchem se šíří dál. Dále to je celá řady plísní, od viné révy, přez jednoletky - okurky, rajčata.... Já štříkám preventivně na podzim všechny keře a... celý příspěvek >
mravenci na skalce, 17.8.2007
Použijte lafarex s práškovým cukrem. Lafarex nesmí zmoknout a je to přípravek,  který brání mravencům v množení.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika