Příspěvky uživatele - 2.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
kustovnice čínská, 4.7.2008
muze se zakratit nic se ji nestane.
Případ šalvěje azurové, 28.6.2008
.. myslím, že je to dobrá odplata za nedostatek pokory - těch dohadů a teorií, které jsem vymyslela, to dfkmse musí někde vyvrbit.., ale budu pátrat dál. H.
Případ šalvěje azurové, 26.6.2008
Vážení účastníci diskuse, dnes jsem se po delší době octla na Václavském nám. a ke svému velkému údivu i pobavení zaznamenala, že součástí parkové úpravy náměstí je kromě krásenky, čistce aj. i  "moje"... celý příspěvek >
kustovnice čínská, 4.6.2008
mam dve goji od starkla bili to hrozny chcipaci ale prihnojil jsem je kristalonem start a jsou pulmetrove u starkla me ujistili ze jejich lycium barbatum je preslechtene od dodavatele a neni jedovate ale pro jistotu jsem si objednal dve kustovnice u... celý příspěvek >
rododendron - hnědnoucí listy, 29.5.2008
Dobrý den.Jsem ráda za reakci, jsem skutečně bezradná. Celý jsem vykopala, ale kořeny byly jako balík a do toho jsem se bála jít.Jámu jsem vysypala hrabankou, odstranila přebytečnou hlínu.Bohužel jen na malý okamžik se mi zdálo, že se... celý příspěvek >
rododendron - hnědnoucí listy, 24.5.2008
Děkuji za radu, ale to by tedy znamenalo, že ho musím vykopat a znovu zasadit. Myslíte, že by mu to neublížilo?Děkuji moc, nevím totiž na koho se v tomto obrátit.
rododendron - hnědnoucí listy, 24.5.2008
Já mám podobný poblém, ale rododendron mám na zahradě dva roky, v kyselé půdě, okolo mám hrabanku a kůru. Každý rok nádherně kvetl.Teď začaly hnědnout listy a opadávat.Dnes jsem obhlížela zahrádku a květy na něm jsou zvadlé a opadávají listy i... celý příspěvek >
Případ šalvěje azurové, 23.5.2008
Vážení přátelé, dnes jsem se dostala k dalším informacím (z angl. textu): jedná se o trvalku (perennial), která potřebuje spíš suchou, nejlépe prérijní půdu a volnou slunečnou krajinu. Měla jsem ji v polostínu, ale hlavně v jílovité, byť hodně... celý příspěvek >
kustovnice čínská, 20.5.2008
Take jsem si u starkla koupil dve goji. Byla to bida ale vzpamatovali se tak jsem zvedavy jak to dopadne.
Případ šalvěje azurové, 19.4.2008
Dobrý den, vyčetla jsem následující informace: Pokud máte šalvěj-letničku (ohnivě rudé květy), není co řešit. Ostatní typy jsou popsány na internet. stránkách, i když ne beze zbytku. Např. tam není, že mladou šalvěj (bez bližší identifikace) je dobré... celý příspěvek >
Případ šalvěje azurové, 19.4.2008
Dobrý den, děkuji za reakci. Salvia azurea pochází se Severní ameriky, roste v pásu od velkých jezer až po Mexický záliv. Moje rostlina byla mladá, měla asi 8 kvetoucích výhonů vysokých do max. 30ti cm. Květy měly vyjímečně zářivě modrou barvu, ve... celý příspěvek >
Případ šalvěje azurové, 18.4.2008
Vážení pěstitelé trvalek, nejde o detektivku, ale některé rysy tomu napovídají. Loni v červnu jsem koupila u Starkla tuto rostlinu za asi 90,-Kč. Byla nádherná, kvetla ještě dlouho do podzimu, na zimu jsem ji zakryla listím a jehličnatými větvemi... celý příspěvek >
Neznámá z Holandska, 3.4.2008
Tuto rostlinu mají běžně u Starkla na Kalabousku nedaleko Čáslavi
Mandloň - prunus amygdalus, 26.2.2008
Objevila jsem v prodeji mandloň (prunus amygdalus). Chci Vás poprosit o bližší informace k tomuto stromu. Zda by bylo dobré jej zakoupit. Náročnost pěstování, vzrůstnost, zda je nutný či vhodný řez... Mám zahradu cca 250 m.n.m. od severozápadu... celý příspěvek >
Slepičiny, 15.2.2008
Prosím poraďte! Mohu použít místo slepičáků také kachní trus?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika