Příspěvky uživatele - 9.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Muchovník Lamarckův, 11.5.2010 Obsahuje fotku
to to je o ničem! Nejlepší jsou KANADÁKY!
Jak na korunku?, 9.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer.Potřebuji poradit jak vypěstovat korunku u 5ti leté blumy. 3 roky skoro nerostla a ted se rozjela.Jaké větve mám odstranit úplně a keré zkrátit?.Díky za rady.
Nejsou zas tak špatný co?, 5.5.2010 Obsahuje fotku
Zdravím.
Interspecifické moštové odrůdy do 500 m.n.m, 28.4.2010
Zdravím do Velmezu.Tak jak vypadá vaše réva po 1 roce? Bydlím 10km od Velmezu a zkusil jsem zasadit 10 hlav(krystal, festivalnyj a náký kříženec irsae).Pupeny 2cm tak uvydíme jak pojedou.Zatím.
Réva je bez kořínků, 27.4.2010
Dnes jsem sázel Révu, měl jsem ji v petkách přesně podle návodu, akorád jsem konce nemáčel do toho přípravku.Rozřízl jsem petku a hlína se od řízku úplně rozsypala a kořínky nikde ani jeden! Stejně jsem je zasázel.To asi není normální? A měl jsem je... celý příspěvek >
Co vaše réva?, 23.4.2010
Dobrý den.23.4. Velké Meziříčí   -3C.Pupeny 1cm.
Krystal - rada, 19.4.2010
Dobrý večer, prohlížel jsem si vaši galerii révy a je to fakt super.Mám otázečku? Budu sázet Krystal.U vás jsem vyděl, že jdou ze země dva proutky, to jste sázel dva řízky křížem a každej na jeden pupen? Zkouším to poprvé a nechci to zkazit hned na... celý příspěvek >
Iršaj, 19.4.2010
Neznáte někdo révu IRŠAJ, asi náký kříženec?.Dneska jsem ji dostal a dal jsem ji do vody(polovina řízku ve vodě) za 14dní ji chci sázet na místo.Nemáte někdo z tím to zkušenost?
Výsadba révy vinné, 15.4.2010
Vyslepit znamená co? A co když jsem to neudělal?
Vinná réva, 15.4.2010
Dobrý den.Vinnou révu chci sázet k plankovému plotu(jihozápad) a měl bych na vás dotaz: celý plot chci zabednit aby na révu tak neprotahovalo.Má smysl plot pobít polykarbonátem(co se používá na skleníky) že by přitahoval víc slunce a udržoval... celý příspěvek >
Stříhání borůvek, 12.4.2010
Přesadit!
Stříhání borůvek, 11.4.2010
Nesmysl!!
Je to správně?, 7.4.2010
Slušnej nazor.Díky moc, docela se mě ulevilo.Budu je sázet k plotu 2x6m mezi barákem a kůlnou.Jo a abych nezapoměl tak článek co jsem psal tak to jsem zkoušel jen tak píchnout do země jestli to vůbec poroste(na východ).Celý ho zabedním aby... celý příspěvek >
Je to správně?, 6.4.2010
Díky za radu.Musím si nastudovat knihu abych se pořád na něco neptal jako Moula.Jo a díky za tip.
Je to správně?, 5.4.2010
Před Rokem jsem zasadil řízek révy ani nevím jakou odrůdu asi nákou starší(byla od známého-zelené plody)Na podzim měla dva výhony určitě přes dva metry.Ted v březnu (po jednom roce) jsem ji zastřich.Oba dva výhony na dva pupeny, první je asi 40cm nad... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika