Příspěvky uživatele - 9.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rubín, 24.3.2011
V Úterý.Kolik mám nechat pupenů? 12 se mi zdá moc
Rubín, 23.3.2011
Koupil jsem polokmen Rubínu, zasadil a ostříhal tak to: Má terminál a 4 větve pěkně rozložené na světové strany.Byly dlouhé 1m a delší zkrátil jsem je na 50cm, terminál 70cm, každá větev ma asi 12 oček.Je to střiženo správně???  Dočetl jsem se,... celý příspěvek >
Mech, 20.3.2011
Jak se zbavím mechu na mladé jabloni?
Jak ostříhat mladou jabloň, 18.3.2011
Namaluj te kde stříhat.
Jakou bezsemenou vinnou révu?, 16.3.2011
Půjde mI Kišmiš na Vysočině? 480m na jih u plotu? Co by jste mI doporučil za stolní odrůdy? Když se dívám na vaše stránky,tak to je opravdu PARÁDA.
Je to choroba?, 16.3.2011
Tak jo, ale ja už to stříknul Sulikolem.Ted bude 4 dny pršet můžu to po tom stříknout ještě tou Sulkou?
Jak ostříhat?, 14.3.2011
Máte pravdu.Konkurenční terminál zakrátím a také ostatní větve zkrátím o 1/3 jako každý rok, akorát to zkusím stříhat až tak za Měsíc.Čus.
Je to choroba?, 14.3.2011
Tak to ji dnes postříkám Sulikolem
Je to choroba?, 13.3.2011 Obsahuje fotku
Není to náká choroba? a jestli ano tak čím a kdy stříkat?.Minulí rok jsem měl na révě plísen, postřik jsem udělal, jestli to není ještě od toho postřiku?
Réva vinná, málo narostla, 11.3.2011
O.K. Díky za rady ohnu ho na spodní drát a záložní úplně odstraním.
Jak ostříhat?, 10.3.2011
Díky chlapi, myslíte vůbec nezastřihávat jenom odstříhnout célé větve které zahuštují?
Réva vinná, málo narostla, 10.3.2011
Ty bláho! To je super! Vy ste se tak skvěle rozepsal, bomba! Díky moc, takováhle rada je lepší než knížka.
Jak ostříhat?, 10.3.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer.CHci poradit jak mám stříhat tuto hrušku? Třetina výhonu jde pryč a na venkovní pupen a roste hrozně kolmo vzhůru.Nemohl by mě někdo do obrázku zakreslit které větve úplně pryč?Moc moc předem díky.PS(6let)
Réva vinná, málo narostla, 10.3.2011 Obsahuje fotku
Dobrý večer, chci se zeptat? loni jsem špatně stříhl révu (blbec) ted je kmínek jen 30cm chci ho tak 70cm, stačí vylamovat do té víšky 70cm? nebo ho mám už nechat na těch 30cm?.Tažen chci táhnout tak 4m a řezat na polotažně.V Pondělí jsem postupně... celý příspěvek >
Osvědčená odrůda kanadské borůvky, 13.1.2011
Bluecrop
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika