Příspěvky uživatele - 9.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou jabloň?, 26.3.2009
Žádnou jablon nesázím! Na Vysočině jabloně nejdou.
kvalitní kniha, 26.3.2009
kde je podrobný popis jak se stříhají ovocné stromky, tvarují korunky, štěpování,atd. Děkuji
Má to cenu?, 26.3.2009
Na Vysočině?
Má to cenu?, 26.3.2009
CHci si zasadit víno, má to ale cenu když to bude na východní stranu?
bude to k jídlu?, 15.12.2008
Dobrý den.Mám ještě něco.Nikde jsem nenašel co z udírnou po vyuzení: Jak vyčistit a čím? Děkuji.
bude to k jídlu?, 15.12.2008
A ještě se chci zeptat jak dlouho maso vydrží ve sklepě při teplotě 6stupnů?
bude to k jídlu?, 15.12.2008
Omlouvám se, samozřejmě překlep.A děkuji
pálení z hrušek - vedení kvasu, 14.12.2008
Sundáváte víko až před pálením?A jak poznáte, že je kvas hotový k vypálení?
bude to k jídlu?, 14.12.2008
Zdravím uzenáře.Mám dotaz-naložil jsem maso(kotleta, bok)doba naložení 18dnů, vím nic moc, ale to není to nejhorší, v průběhu maso začlo opravdu smrdět tak jsme maso opláchli a znovu dali do škopku.Při samotném uzení-teda jestli se tomu dá říkat... celý příspěvek >
Stříhání borůvek, 8.9.2008
Tak to ste mě moc neporadil.Poprosil bych odborníka Pana Vysloužila nebo chemika.
Stříhání borůvek, 7.9.2008
Dobrý den.Potřebuji poradit kdy a o kolik mám zastříhnout borůvku?.Na jaře jsem zasadil 4 keříky Kanadských borůvek, květy jsem odrbal a dnešním dnem mají nejdelši výhony 130cm a sílu 1cm.O kolik mám tyto výhony zkrátit a kolik jich má být na jednom... celý příspěvek >
Na listech borůvky se objevili, 7.7.2008
Dobrý Den.Na listech kanadské borůvky se mi objevili z druhé strany nácí žlutí broučci nobo neco takového.Je to na každém listu.Jsou to mšice nebo co by to mohlo být?A čím to zničit?.Děkuji.
Kvas z třešní, 1.7.2008
Med do kvasu je prý pěkná blbost, ničemu nepomůže.
borůvka, 17.6.2008
Díky.Diskusi o borůvkách už mám přečtenou.Tak že stříhat až na jaře.Neukázal by jste svoje keříky?
jaký křovinořez, 17.6.2008
Jedině STIHL FS 100 trojnůž.Super mašinka za 14000kč.
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika