Příspěvky uživatele - 9.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kniha, 5.4.2010
Porad te mi prosím jakou knihu si mám koupit kde bude popsáno vše o révě? Přesný název. Díky.
Řízky z blumy, 4.4.2010
Dobrý den.Chci se zeptat, když si ustříhnu pár řízků z blumy(asi 30letá neznám odrůdu, žlutá z vynikající chutí) a píchnu je do země aby zakořenily a příští rok je zasadím na určená místa, vyroste mě stromek? Nebo je to blbost? Díky za odpověd.
Drenážka pod borůvky, 4.4.2010
Dneska jsem potřeboval vyčistit nádrž, tak jsem borůvkám dopřál 500l.Už se těším jak pojedou.
Drenážka pod borůvky, 4.4.2010
Co vy na to Chemický Alí?
Drenážka pod borůvky, 1.4.2010
Dobrý den.Chci se zeptat? Mám 5keříků a rád bych pod ně dostal drenážku, jelikož zalévám opravdu hodně, už mě to z konvama nebaví.U borůvek mám 200l sud a chtěl bych jenom hodit hadici do drenážky.Mám je nák podkopat nebo je vyndat dát drenážku a... celý příspěvek >
Festivalnyj, 1.4.2010
Díky za váš názor.A máte révu u zdi u domu? Já ji budu sázet k plotu tam na ni bude slunce svítit skoro celý den.Plot mám z prken 2m vysoký, prkna jsou 5cm od sebe.Chci vědět jestli to takhle mohu nechat nebo jestli plot pobít aby nezůstali žádné... celý příspěvek >
Festivalnyj, 29.3.2010
Hodí se odrůda Festivalnyj k 2m vysokému plotu do 500m.n.m.Díky za odpověd.A ještě jakou z touto odrůdou máte zkušenosti? Díky.
Poraďte mi s odrůdami, 12.3.2010
Díky za váš názor.A jaké odrůdy by ste sázel vy? Jaké by ste mě doporučil?
Poraďte mi s odrůdami, 11.3.2010
Na Vysočinu,500m.n.m.,k plotu 2m výška,7m délka.Od10h do19h bude na místo svítit slunce.CHci odolné vůči chorobám a mrazu a nejlépe bezsemenné.Mám vytipované odrůdy-Vostorg, Prim, Venus, Jupiter, Kodrjanka, Nero, Russkij rannyj .Jaké odrůdy do těchto... celý příspěvek >
Jakou odrůdu révy na Vysočinu?, 10.3.2010
potřebuji poradit jaké odrůdy(asi4ks)  si koupit do 500mnm, budu je sázet k plotu výška 2metry.Místo je mezi barákama a od 10.00 svítí slunce celý den.Náké hodně odolné vůči chorobám a také by se nam líbilo a hlavně dětem náké... celý příspěvek >
Kanadské borůvky - pěstování, 3.9.2009
To je odrůdou.Žádná nemoc.
Borůvky kanadske plodnost, 25.8.2009
Dobrý den.Chci se zeptat jestli stříháte nebo nějak prostřiháváte a jestli ano tak jak a kdy.Děkuji za odpověd.
Kolik maliníku a stále stejná borůvka, 24.8.2009
My máme borůvky druhým rokem.Kupoval jsem ji 50cm vysokou a ted mají 170cm a plodí pěkně
Škůdce na borůvce?, 14.6.2009
Dobrý Den.V diskuzi o Kanadské borůvce jsem se dočetl, že měl někdo problém z pavučinkama a že mu usychají vetvičky.Dnes jsem se šel na ně podívat a mám je na borůvkách taky a opravdu jsem našel uschlou 10cm větvičku(zatím!) a v té pavučince jsem... celý příspěvek >
hrušen, 30.3.2009 Obsahuje fotku
4letá polokmen jak zastřihnout?Musím každý rok zastřihávat nové větvičky?A co z tou nejdelší v korunce?Nechci jí zkazit.Díky
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika