Příspěvky uživatele - 9.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Americká brusinka, 13.1.2011
Pěstujete ji někdo? Jak zasázet, jak daleko od sebe? CHtěl bych ji hned vedle borůvky.Rozepíše se někdo?Na oplátku můžu poradit z borůvkou.Výška 2m a plodí jako blázen.Díky
Vápnění kmenu stromů, 2.11.2010
A k čemu je to dobré?Už to není skoro vidět!
To to je plísen?, 30.8.2010
Díky, zítra ji stříknu.
To to je plísen?, 30.8.2010 Obsahuje fotku
A mám to ještě stříknout?
Pro pěstitele kanadáků?, 29.6.2010 Obsahuje fotku
Borůvkám se u nás daří, mám 7 keříků skoro 2metrové a chci se zeptat čím je mám postříkat(calypsem?),myslím, že jsou na nich mšice a taky hodně takových malých pavučinek, nevíte někdo co to je? a čím postříkat?
Žádné hrozny, 20.6.2010
Moc díky za rady a ještě se zeptám?-zahradu mám napadenou mšicemi a dnes jsem na jednom letorostu vyděl mravence, nemám révu taky postříkat? a když, tak čím? A ještě jednou díky za rady.Tahle réva je trošku taková tréningová sázel jsem ji před 3... celý příspěvek >
Žádné hrozny, 20.6.2010
Myslíte, že mám z jednoho nejsilnějšího tažně udělat kmínek tak 80cm a vše ostatní pryč?
Kanadská borůvka, 19.6.2010
Včera jsem koupil Kanadáky 70cm každá 5prutů, NÁDHERNÝ za 150kč
Žádné hrozny, 19.6.2010
Měl by to být Krystal
Žádné hrozny, 19.6.2010
a kéré dva výhony ty dolní nebo ty horní?
Žádné hrozny, 19.6.2010 Obsahuje fotku
Ještě foto.
Žádné hrozny, 19.6.2010
tady ještě přidávám detail řezu a to na co ukazuji vylamovat?(zálistek).A mám nechat růst všechny čtyři výhony?.
Žádné hrozny, 17.6.2010
Asi máte pravdu=špatný řez!.O víkendu pošlu ještě detail a díky za komentáře.
Žádné hrozny, 16.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý večer.Chci se zeptat jestli je to normální=réva třetím rokem a nevidím na ní ani jeden trs hroznů? Nebo se teprve objeví?
Není to nějaká choroba?, 16.6.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den.Mám 5 keříků borůvek a jeden z nich mě uschl, aspon to tak vypadá nebo to je náká choroba?.Že by zašla suchem nepřipadá v úvahu.A na těch ostatních se sem tam objevý pavučinka a konec větvičky uschne.Je to náký škůdce? Porad te. Díky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika