Příspěvky uživatele - 143.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přesazení růží, 9.11.2009
Myslím, že strará růže je jako starý strom, těžko se přesazuje,  pokud na jejím místě nemá v budoucnu být koupelna nebo snad garáž, nechat ji na místě a začlenit do plochy pozemku je určitě jednodušší, jde jen o několik hodin či dní, které se... celý příspěvek >
Akát, 6.11.2009
Pokud chcete zodpovědně postupovat, hledejte informaci u lesáků, na zalesnování vám náleží za určitých podmínek st. dotace, ale druhy k výsadbě závisí obecně na TZv. lesním typu, tedy sázet podle toho, jaké se vyskytují v okolí příp. s malými... celý příspěvek >
Akát, 6.11.2009
Někdy je dobré, než napsat svuj nazor, vyhledat nějaké odbornější pojmy na netu, abych se nesekla.  Bohužel na profesi zahrádkář se evidentně odbornost nestuduje.
Odstranění všech listů jahod, 6.11.2009
Ano, to je TZV. zahrádkář detailista neboli počtář???Už má konečně hotovo?
Co je to?, 5.11.2009
No, ale přeci jen si myslím, že by to mohl byt ten vraneček...
Co je to?, 4.11.2009
Je to vraneček, ale jak se dostal pod strom??
Rovina ve svahu, 4.11.2009
Na takto jednoduše položenou otázku není jednoduchá odpověĎ. vyjít je třeba z funkčního využití plochy pozemku.  a tak dal atak dal..
Dočasný chodník, 29.10.2009
Hm, ale vidím, že neodpověděl, že?asi už sklízí svoji úrodu a nemá čas sedět na sitce...
Stavba rybníčka, 21.10.2009
Založení hráze musí být bezpodmínečně do nepropustného podloží, na písku nebo bažině nic nezaložíte.  Hledejte informace u vodařů , ne u zahrádkářů.
Ochrana trvalek před zimou, 19.10.2009
To se mi zdá jako nesmysl... dvojí sázení trvalek???
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 15.10.2009
Tak určitě je to zajímavý nápad, jak se jim tam daří ajak dlouho tam rostou?
Zahrada bez chemie - tipy a triky, 14.10.2009
CO to s prominutím za nesmysl.  Já si na své zahradě vypěstuji bez chemie co chci a rozhodně to nebude mít horší vliv na mé zdraví. Než co?  se ptám.  Pokud si koupím BIO potravinu, v SM je to jen moje volba.
Dub červeny, 13.10.2009
Můžete prosím uvést celé jméno parku v H.T?  Děkuji
Kedy obrať jablka?, 12.10.2009
Jo, tak to jsem zapomněl, můžou klidně zmrznout, a aby se odtrhla od stopky, vzít pak na ně. nůžky.. jen do mne...
Kedy obrať jablka?, 12.10.2009
Dala bych jim čas, určitě..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika