Příspěvky uživatele - 143.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Projekt zdarma, 23.12.2009
Pod slovem architekt se samozřejmně předpokládá"zahradní architekt", že.  To je zřejmé..
Projekt zdarma, 22.12.2009
Dve poznamky: 1. projekt nemate zdarma ani kdyz jej realizuje firma dodavajici projekt, samozrejme, ze jej zaplatite v jine skryte forme. Nikdo preci nemuze pracovat zadarmo. jde pouze o obchodni strategii. 2.Mate li zajem o kvalitni projekt od... celý příspěvek >
Růže, 10.12.2009
Pro pěstování v nádobách jsou určeny specální sorty, nejlépe se hledají u ´śvětových šlechtitelů.
Růže, 10.12.2009 Obsahuje fotku
Ruze moje: Leverkusen, Rosarium Uetersen, Pauls Himalayn musk, Eden Rose 85, Sympatie.
Houby z lesa na zahradě, 8.12.2009
Hřib modračka (hřib lipový, hrib sadní, zahradní a pod.) Boletus pulverulentus.
Jak na ní?, 27.11.2009
Mphl by to být nějaký druh ostřice Carex, asi svými hrubými listy není pro ovce stravitelná.
Červená růže jako solitéra, 16.11.2009
Guillot
Červená růže jako solitéra, 16.11.2009
Zkusila bych světové pětitele, Meiland, Kordes, Sangerhausen, Určitě se najde.
Třešeň v kontejneru, 16.11.2009
Mohla by z ni byt pekna bonsaj. V pomeru k podzemni korenove casti udrzovat nedzemni casti. treba i pokvete.
Bougenvilea, 16.11.2009
Mohla by přežít když tam bude meně, třeba 18 stupnů, nebude na parapetu nad topením a bude mit dostatek svetla, nezalevaná.
Otázka trochu filosofická, 13.11.2009
Tak dobře po ránu, je to určitě věcí názoru. Vaše poznámka o protržení přehrady je určitě přírodní katastrofou, a to proto, že člověk své technické dílo postavil navzdory přirozenému stavu v přírodě, snaží se ji tzv. ovládnout, ovlivní její pokojný... celý příspěvek >
Otázka trochu filosofická, 13.11.2009
Doufam, že moje odpoved připojí k Vasemu prvnimu dotazu.Já jsem přesvedcena, že nejste mimo a mate ve všem pravdu, ale nežijeme ve středověku a s přírodou už vůbec nežijeme ve společenství nybrž je naší konkurentkou.  Viz živelné pohromy a... celý příspěvek >
Vlašťovičník - bradavice, 12.11.2009
Jo, tak to mohou byt povidacky nasi kacka, a nebo shoda okolnosti.  zpozdena reakce organismu, ale urcite racionalní důvody.
Sklenik misto podkrovi, 10.11.2009
Neprůhlednost jako podminka pro skleník?  nevím jak to přesně myslíte, ale bez světla tam lze pěstovat snad jen žampiony.  Krytiny na střechu lze použít jako na skleníky, za předpokladu, že u vas v zimě nenapadne více jak 15cm sněhu. Jinak... celý příspěvek >
Přesazení růží, 10.11.2009
Je to zajímavé, nicméně můžete nastínit důvody, proč jste nuceni přesazovat své růže zřejmě opakovaně.?  Děkuji Já se snažím sázet růže na stálé místo, rozhodně jim přesazení nesvědčí a oproti těm nepřesazeným mají menší kvalitu. Taková... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika