Příspěvky uživatele - 143.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kedy obrať jablka?, 12.10.2009
Vaše jablíčka Vám sama řeknou, kdy jsou zralá, vemte si je do ruky, jemně zatočte v dlani. Pokud jsou, tak odpadnou sama.   Tak a teď do mne.
Dočasný chodník, 9.10.2009
Obojí je určitě možné, jen bych radila, abyste si zjistili v podkladech pro zamk.dlažbu, jakou tloušku podloží doporučuje výrobce nebo aby Vám to sdělil Vas stavitel. Vrstva štěrku bude ta nejspodnější.  Výkop ´"hlíny" bude podle... celý příspěvek >
Opěrná zeď, 9.10.2009
Myslím, že opěrná vždy v každém případě "SANUJE STAVAJICI STAV:.  Pokud ne, jde o neco jineho Je treba mit jasne technicke pojmy.   JITA
Ochrana trvalek na podzim, 8.10.2009
Dobrý den, Lenko, Vy jste mne dnes po ránu dokázala potěšit, mockráte Vám děkuji.  Svuj krátký nazor jsem napsala již nahoře, ale byl převálcovaný těmi jinými (chemickými).  Opravdu to chce i něco jiného než jen úzký pohled na svoji... celý příspěvek >
Opěrná zeď, 7.10.2009
Moc vám nerozumím, v jednom příspěvlu říkáte jedno tvrzení a v dalším svém tvrdíte něco jiného..  Není asi důležité, co říkáte, jen chcete mit poslední slovo???
Dub červeny, 7.10.2009
Dobrý den, souhlasím s tím, že v akátovém lese roste jen omezený počet rostlinných druhů. A to je právě ta omezená biodiverzita, která skoro určitě nastává na lokalitách osázených nepůvodními druhy. Pokud se někdo zabývá přírodou, jak uvádí, možná... celý příspěvek >
Dub červeny, 6.10.2009
Monokultury smrku nebyly p ůvodními porosty a jak je vidět, kůrovcové kalamity nám to dnes jasně připomínají.  Co takhle za nějaký čas jiná kalamita spojená s dubem červeným.. ?? 
Pinus nigra pinieform, 6.10.2009
Na svých stránkách uvádíte usdz č. 7, tj. ale o stupeň teplejší než je většina území Ceska (usdz 6.)
Opěrná zeď, 6.10.2009
Hm, tak se mi zdá, že opěrná zídka se jmenuje tak ptoro, že má jakousi funkci v terénu. Pokud bude zajišťovat svah proti sesunutí nemyslím si, že by ji stavební úřad zakázal. to by se mohlo posuzovat jako ohrožení bezpečnosti sousedních pozemků a... celý příspěvek >
Ochrana trvalek na podzim, 6.10.2009
Stříkat po 3týdnech opakovaně a jak dlouho myslíte?   celé jaro nebo i v letě?.  Děkuji to bych raději zahrádku nechtěla než tam lít litry chemie s nejistým výsledkem.  Ona příroda je někdy chytřejší než zahradník.
Umístění teploměru v udírně, 5.10.2009
Umístěním to není, můžete jej mít klidně v topeništi...
Umístění teploměru v udírně, 5.10.2009
Zkušenosti nemám, nicměné logika je : teplotu měřím v tom místě a úrovní, kde bude viset materiál, který se udí.
Co s loukou v sadu na podzim?, 5.10.2009
Teď na podzim, já bych si tam udělal útočiště, pro pozorování západů slunce a hotovo.
Čisté jezírko, 5.10.2009
Kde se dají sehnat a jak s nimi v zimě?  je prý subtropická rostlina z Afriky a Floridy.
Mohu vysadit broskvoně do blízkosti tújí?, 5.10.2009
Co myslíte " zadržováním vlhkosti"? Spíše si myslím, že budou vláhu odnímat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika