Příspěvky uživatele - 143.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vajíčka s dvěma žloutky, 15.3.2010
Neni se co divit.  Vzdyt slepice nejsou urcite bez genetických a jiných anomalii, ktere se diky množení podle vedeckých metod.   Příroda si neda donekonečna diktovat, kolik zloutků ma slepice snašet.  Naopak tim prumyslovym chovem... celý příspěvek >
Založení skalky před plotem - východní strana z kopce, 15.3.2010
Dovolim si pohled z jine strany.  vyska návozu je 3M nebo co je 3m? To snad ani na skalku bez zpevnění proti sesuvu nelze doporučit. A s pejskaři a jejich psiky není radno si zahravat.  je- li pozemek, tedy svah o delce10m a vysce3m,... celý příspěvek >
Sametka podzimní - Trombicula autumnalis, 1.3.2010
Dobrý den, nedalo mi to a přestože nejsem ten, který se potýká se sametkou na zahradě,  zažil jsem její nálet.   Na chytrem servru WIKIPEDIA jsem našel několik soóv :  sametka žije v zemi a její larvy nebo prostě ta stadia, která... celý příspěvek >
Neudržovaná zahrada, 19.2.2010
Možností je určitě více, ale přimlouvala bych se za ty ekologicky šetrné, tj. bez použití chemie.   Urcite to jde.  na travu pouzita sekacka lištová, okud byste chteli zakladat nový porost na cele ploše travníku, tak klasicky orba na... celý příspěvek >
Levandule ze semínek, 18.2.2010
Vyseta seminka prikryvam vzdy sklem nebo jinym materialem, svetlo urcite prime a prelivani skodi vsemu nejem seminkum. Hodne zdaru.
Durman, 17.2.2010
Zatim Vam asi nikdo nechtel kazit nadeji, ale myslim, ze jste se sama dobrala odpovedi.   Jedinou sanci vidim ve vyjmuti korenu ze zeme, ocisteni od schnilych casti a presazeni do suche zeminy.  ostatni je na prirode.
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 17.2.2010
Pro p danu: pěstování petunii ze semínek předpokládá mít stálou teplotu při výsevu 20-22st.C. polovina unora je idealni doba vysevu pod sklo nebo sklenicek v byte, po měsici prvni prepichóvani a snizeni teploty, nikoliv svetla, po mesici prepichat... celý příspěvek >
Kopr, 1.2.2010
Ja navrhuji vypustit na zahony hejno slepic hnedka na jare, sem tam nejakou kocku a co zbyde z kopru muze zlikvidovat stadecko ovci. 
Vysoky, odolny i pro psi, 29.1.2010
Dobry den, moje zkusenost:  vysadit lze cokoliv dle sortimentu, ktery si vyberete, ochrana sazenic je nutna Plutkem, staci drateny pokud ponechate jedno az dve mista bezpecne volna a pristupna pro vykonani potreby treba na zacatku a... celý příspěvek >
Růže a sníh, 26.1.2010
Dobry den, zaujala mne formulace"pokud neni ruze cerstve vysazena"  Co tim presne myslite?   Ze na podzim vysazene ´= cerstve vysazene?   tak to je tedy smula, ze budu na jare sazet znovu? 
Jaké plemeno, 20.1.2010
Myslim, že se Vam ovce určite neotravi a take vam nespasou zadny druh rostliny, ktery by jim uskodil. Mozna, ze ani ten bolehlav a brslice jim nepujde pod nos.  Ledaže by se objevilo nove plemeno vsezrave...
Jak granulovaný kravský hnůj, 19.1.2010
To myslite vazne stou bambitkou?  mam velke obavy ze tzv sedlaci maji uplne jine starosti nez honit nakoho sabmbitkou, kdy by ji vzal, sedlak neni myslivec s puskou.  Trochu reality prosim po ranu.
Pachira, 18.1.2010
Po zadani hesla "pachira "na siti jsem nasla hodne odkazu. Ale pozor, jeden mluví o tom, že je to rostlina sukulentni a potřebuje jen malo vod y, kdezto jiny ji oznacuje jako rostlinu, ktera roste v tropickem prostředi , má kořeny v... celý příspěvek >
Pochlubte se co predsazujete, 5.1.2010
Dobry den, neni mi jasny termin:  "předsazovat"  co konkretně si mam pod tím představit?   Já obvykle semena vysévám a sazenice nebo další věci sázím.  Ale že bych něco předsazovala???  To snad jen předsazuji... celý příspěvek >
Hledám zvláštní jabloň, 30.12.2009
Dobry den, hledate li obrazky, mohu odkazat na vydani SZN z 1957 Atlas tržních odrůd ovoce, Kanemicky, Kohout.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika