Příspěvky uživatele - 94.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hnojení, 27.10.2008
Se všemi příspěvky souhlasím.   Co se týče dusíkatého vápna, to bych aplikoval až na jaře, ne později než 3 týdny před výsevem, myslím, že tou dobou je jeho očistný účinek větší. Vzhledem k ceně a aplikovaným dávkám je hnojivý účinek dusíkatého... celý příspěvek >
Lískové ořechy, 27.10.2008
Geitonogamie-přenesení pylu z tyčinek na bliznu jiného květu téže rostliny, geneticky je tento proces totožný s autogamií.     Jinak nesmíme plést stejný druh a stejnou odrůdu. V ovocnářské praxi je cizosprašnost vnímána tak, že je k... celý příspěvek >
višen, 27.10.2008
Záleží na poloze, půdě, podnoži, odrůdě. Mnohé stromky višní mívají 2 metry již při výsadbě.
Odrůdy ořešáku, 26.10.2008 Obsahuje fotku
Těžko hodnotit, málokdo má více ořešáků pohromadě, aby mohl srovnat. Já mám jen Mars (asi 10 let) a další nepotřebuji, opyluje se sám (nejbližší ořech 500 metrů). V zimě 2006 nevykvetl (asi zmrzly pupeny), jinak dík pozdnímu rašení mrazům uniká.... celý příspěvek >
Vie niekto určiť odrodu?, 26.10.2008
Bude to patrně Boskoopské červené. Před pár lety jsem stromky této odrůdy viděl prodávat na tržnici v Nyse. Podobně kdysi vypadalo i Watervlietské mramorované, ale to se již neprodává ani v Polsku.
Zelené jablko - opravdu Boikovo?, 26.10.2008
Obrázek se Ontariu příliuš nepodobá, ostatně ten Golden Delicious taky ne. Pravdivý je pouze popis - zelené, žlutozelené s lehkým líčkem (jen u dobře osluněných plodů). Vycházím z toho, že jsem toto jablko roky pěstoval a o jiné než původní... celý příspěvek >
Spotrebiteľský testík s STV, 26.10.2008
My mluvíme každý o něčem jiném. Vy o kvalitě pily, já o úrovni její propagace v STV, který tady někteří vychvalujete. Vám se nelíbí celostránkové bezduché reklamy, mně taky ne. Jenže ty reklamy jsou oficiální, adekvátně... celý příspěvek >
Čím teď na podzim přihnojit, 26.10.2008
Nejspíš meruňky, myslím. Šalamounsky bych poradil: "Doplňte ty prvky, které Vašim stromům chybějí". Uleželým kompostem nic nepokazíte, naopak umělá dusíkatá hnojiva v žádném případě.
Spotrebiteľský testík s STV, 26.10.2008
To je v pořádku. A´t dohání, ale ať dohání tak, jak se na korektní reklamu sluší.    Ač nejsem odborník, a pilu D. jsem držel za chodu v ruce jen jednou ze zvědavosti, považuji ji, když ne za úplný top, tak za jednu z několika málo... celý příspěvek >
Zelené jablko - opravdu Boikovo?, 26.10.2008
Myslím si, že žádné jiné, červené Ontario neexistuje.  Podobný tvar mohou mít i jiná jablka - někdy Idared, Švýcarské oranžové, aj. I skutečná Ontaria hodně osluněná mívají začervenalé líčko.    Stromky Ontarií se již asi... celý příspěvek >
Skleník ze starých oken, 26.10.2008
Jestli chce pan(í) 32.73 postavit skleník a neví z čeho a uvažuje - co třeba použit starší okna, které soused zdarma nabízí, tak to je špatná cesta.  Raději koupit hotový skleník a okna nebrat.   Jestli vyměnil(a) okna za nová plastová a... celý příspěvek >
Spotrebiteľský testík s STV, 26.10.2008
Nemám nic proti Dolmaru ani proti reklamě na cokoli. Ale nestranný testmagazín na veřejnoprávní televizi si představuji poněkud jinak.
Spotrebiteľský testík s STV, 26.10.2008
Není běžné, a není to,  dle mého, ani správné, aby se v testu, který se tváří objektivně, v pozadí (i v popředí) opakovaně objevoval nápis jedné a stále jen jedné značky.  Takový klip patří do reklamních šotů, ostatně tento ani ničím... celý příspěvek >
jabloň triploid, 26.10.2008
Tetraploidní jablka asi existují. Např zde je zmínka: SIR PRIZE Původ: USA, kříženec tetraploidní odrůdy Doud Golden Delicious s rezistentním hybridem PRI 14-152....   Nicméně souhlasím, že triploidní odrůdy vznikají zřejmě trochu jiným... celý příspěvek >
Rybiz - hnede okraje listu, 26.10.2008
Myslím, že draslík se z půdy nevyplavuje.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika