Příspěvky uživatele - 94.10

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Název stromu hledám, 20.8.2009
Švec,  bez ševce.
Rakytník řešetlákový, 20.8.2009
Nemám postranní úmysly, pokud to tak chápete, omlouvám se. Neudal jste, že jste keřík koupil. Existují keře - např skalníky, které se rakytníku svými plody dost podobají.
Rakytník řešetlákový, 20.8.2009
Šlo určitě o rakytník?
Jak se zbavit včel?, 20.8.2009
Jistěže nejde dělat závěry, když neznáme konkrétní situaci. Ale třista metrů je skutečně dost. Dnes už včelaří poměrně málo lidí, ale kdybyste ještě před 20 lety zapíchli kolík do většiny venkovských zahrad, tak je pravděpodobné, že v... celý příspěvek >
Výběr odrůdy, 19.8.2009
Pro vylepšení jílovité půdy je řešením vykopání jam 1x1m a zasypání kompostem, případně posekanou trávou kolem opěrného kolíku, na toto se vysype zahradní substrát, postaví stromek, a do úrovně s okolím opět zasype substrátem.Úvazek ke kolíku se dělá... celý příspěvek >
neplodící ořešák, 3.11.2008
Zní to možná komicky. Vzhledem k větvení a násadě pupenů ořechům nevadí (možná dokonce prospívá) rážení dlouhou tyčí zevnitř koruny (sedíte-li na stromě). Naopak se nedoporučuje rážet ze země.
Jakou ranou slivoň?, 3.11.2008
Myslím, že kromě brzkého zrání Opál žádnou přednost nemá. Chuť, vybarvení i velikost jsou podprůměrné. Z podobně zrajících slivoní ji, dle mého, překoná Katinka, Ialomita i Čačanská raná. Herman je navíc ještě ranější.     ... celý příspěvek >
Co to vlastně vyrábím, kompost?, 3.11.2008
Já bych na to šel z jiné strany.     Jarda má prostor 3x3 metry pro kompost. To je dost velká plocha. Jestli se nemýlím, naplní-li se do výšky pasu, pojme 9 kubíků kompostu. Tolik jste schopen vyprodukovat, jen když provozujete... celý příspěvek >
hnojení ovocných stromů, 3.11.2008
To co Z.E píše, ač neodborník (ostatně jako my všichni) je pravda.     V současnosti se o malopěstitelství dá hovořit s rezervou a o jeho rentabilitě vůbec ne. Pryč jsou doby, kdy se pěstovala zelenina a ovoce proto, aby nebyl hlad,... celý příspěvek >
Co to vlastně vyrábím, kompost?, 3.11.2008
Nu, nevím, Nad výrobou kompostu jsem nikdy nepřemýšlel. Do ohrádky hážu ten odpad, který v tu chvíli je, bez ohledu na jeho vlhkost, teplotu či dusík. Jak vypadá uvnitř nevím, ale když jej na podtím přehazuju, připomíná mračnem žížal hodně rozleželý... celý příspěvek >
Althanova ryngle, 3.11.2008 Obsahuje fotku
Zajímavost se mi přihodila letos s Althanovou renklodou. Rostou na jednom stromě spolu se Zelenou. Velikostně jsou podobné, pravda, Althanova o něco málo větší. Letos byl ale rozdíl propastný. Úroda byla velká u obou odrůd. Ale proč letos takový... celý příspěvek >
Piliny k jahodám?, 3.11.2008
Nezkoušel jsem piliny pod jahodama, tak jen teoreticky.  1. Nevím, jak velká vrstva pilin efektivně zabrání prorůstání plevelů, myslím, že pro většinu rostlin není pár mm pilin velkou překážkou 2. Smyslem nastýlání je m.j. zabránit... celý příspěvek >
Ontario, 3.11.2008
Argumenty paní M.R. považuji za velmi rozumné. Měnit spolehlivou odrůdu, která matce chutná a využije se, by byla škoda.    JIná věc je, jestli Ontario vysazovat. Tady si myslím, že existují odrůdy s podobně velkými plody... celý příspěvek >
Podnož jadernička, A2, 3.11.2008
Polabí je na hony vzdálené mé těžké studené jílovici. U mě rostou stromky na jaderničce o dost bujněji a vitálněji než na A2. Do teplého a úrodného Polabí bych asi volil spíš A2. Koruny nebudou zbytečně velké a plodnost vyšší. To je ale jen můj... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 31.10.2008
Nejsem přítelem chemie, ale těch pár postřiků Championem ustojím. Tomu mléku a jeho účinnosti se mi příliš věřit nechce.    Stříkáte přesličkou 8x během 4 dnů?  Tedy 2x denně? A stinete přitom dělat ještě něco jiného?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika