Příspěvky uživatele - 218.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ředění slivovice, 8.12.2008
Tak musím povedať, že mne sa to nestalo ešte. S páleníkom sa poznám veľmi dobre býva na osade neďaleko a prakticky ho pozná každý.  Je bežné, že si v pálenici niekedy rozložíme stôl a hráme karty, ak sa nás nazháňa dosť chlapov.  Raz som sa... celý příspěvek >
Roubováni švestek, 2.12.2008
Zdravim vyššie som sa dočítal ako vypestovať z kôstiek rastlinky. Mám otázku, čo sa týka stratifikácie.  Po sklizni som ich držal na spodku v chladničke a ptm keď primrzlo uložil do kvetináča s pieskom a zemou, a zakopal do záhradky. Lenže teraz... celý příspěvek >
Vaše zkušenosti se zasíláním ovocných stromků? , 13.11.2008
Zdravim. Ja naopak nemám s firmou KOHAPLANT dobré skúsenosti. Ako je vidieť som zo Slovenska, tak ako ich firma. Stromčeky som si objednal už v auguste a stále neprišli.  Tak akopíšu, vybavujú objednávky podľa poradia ich príjmu, to znamená, že... celý příspěvek >
Kvas jablek, 9.11.2008
Zdravim. Ja mám taktiež kvas z Durancií, taktiež som nedal cukor. Aby som neklamal mal som 1liter stareho medu tak som ho tam dal.  Mam ich uz zo PÁR TÝŽDŇOV lenže v 240 l sude iba 200 čistých sliviek.  Radili mi, aby som tam primiesal na... celý příspěvek >
Ontario, 31.10.2008
nabízi, lenže ako sám píše jablone ma zničené krúpami, najbližšie bude sortiment jabloní k dispozícii na podzim 09 a taktiež píše, že zbytok jabloní má už zamluvené- predané.
Jaké stromky do 620m a kde je koupit. okr. Blansko - zkuste Vanovice, 13.10.2008
Bohužiaľ pre túto jesennú seónu nemajú žiadne jablone na predaj, čo ma mrzí.
Medovníčky, 11.9.2008
Nie durancie to nie sú.Durancie poznám.  Práve to je nevýhodou, že sa nedá presne predstaviť si objekt. Je to iné ako ich mať pred sebou na vlastné oči. Tieto slivky sú veľmi malé, asi iba raz také veľké ako plody Trnky slivkovej.  V hore... celý příspěvek >
Opadávání listí, 8.9.2008
Bude to už blížiaca sa jeseň a obodobie vegetačného kľudu... Ryngloty už dávno zarodili, plody dozreli. Dlhšie držanie listov by strom len zbytočne viac vyčerpávalo, keď živiny už prakticky dtrom nepotrebuje.  Aj moje Durancie už pomaly žltnú,... celý příspěvek >
Durancie - zlute plody, 1.9.2008
dôkaz
Althanova ryngle, 23.7.2008
No tiež by ma zaujímali názory na túto vec. Ja používam pre Durancie tradične ako podnož Zelenú ringlotu alebo Duranciu aj ako podnož, do ktorej štepím Duranciu.
Willamsova - červená mutace, 1.7.2008
Skusenosti nemam, nepomohu Vam. Ja bych se chtel zeptat jestli nekdo nema jeste rouby Williamsovej červenej. Myslim si ze nikdo, ale jen pre istotu, ptoroze jsem nasel par hrušní vhodných na roubovaní. dik
Roubování švestek, 4.6.2008
Zdravim. Chcel by som si naštepiť nové stromčeky. Chcel by som si sám vypestovať podnože z Duranciíz ich peciek, z mojich starších stomov zo záhrady.  Zatiaľ to vyzerá tak, že toho roku reps budúci budem mať s čím ísť do pálenice. Potrebujem... celý příspěvek >
Skleník z petlahví, 28.12.2007
Ano mate pravdu. Musel som zmenit pristupove prava. Teraz je to uz v poriadku.
Skleník z petlahví, 3.11.2007
Bol tu dotaz ako sa PET lepia. Odpoved, nelepia sa. Neviem co by tam bolo treba lepit :-) Konstrukcia je proste urobena tak, ze netreba nic lepit. Kto ma zaujem, mozem urobit par foto (pripadne detail). Ma to velku vyhodu! Ked sa flase zaspinia,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika