Příspěvky uživatele - 218.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Honda, Stihl nebo Husqvarna?, 28.5.2010
či uz stihl alebo husquarnu chybu neurobite, ja by som sa rozhodol podla toho na ktoru znacku mam blizsie servis a od tej by som si vybral
Motorová sekačka Dolmar PM-4600 S, 27.5.2010
Mate nekdo skusenosti s touto sekackov chtel by se ji koupit. Za dotazi predem dekuji.
Zmeniť otáčky vyžínača stihl, 24.4.2010
S výkonom som spokojný a je aj ľahká, len sa mi na hq. páči že sa opačne otača. Uvidíme ďalej, ked bude viac trávy. Musím si na stihl zvyknúť. Ďakujem.
Zahradní traktor Countax a2050he, 5.2.2010
Je to pravý Angličan, spevnené šasi, zosilnená kosa poctivá práca.2050 má Hondu motor o výkone 20 koní, existuje ešte aj 18/50 diesel s motorom Yanmar výkon 18 koní.Možnosť k výberu z dvoch kosiacich zariadení pre klasický trávnik a na vysoku trávu z... celý příspěvek >
Broskyňa Suncrest, má ju niekto?, 16.1.2010
Ďakujem za odpoveď, ešte by ma zaujímalo či tie mäkšie zo zeme boli odlučiteľné od pecky. Franto
Broskyňa Suncrest, má ju niekto?, 16.1.2010
Ten SUNCREST bol ešte tvrdý alebo už bol mäkký keď ste ho trhal v Plantexe okolo 10.8.? Zdravím Franto 
Hanita, 10.1.2010
Akú chorobu dostala tá ELENA? Mám ju, navrúbľovanú do STANLEY. Ďakujem za odpoveď.
Sprašnost meruněk, 5.1.2010
Nemáte pravdu, Goldrich,Leskora a možno aj nejaké iné sú cudzoopelivé, Hargrand je čiastočne samoopelivý.
Jak na krtka, 30.9.2009
S krtom bojujem asi 4 roky a za ten čas som vyskúšal asi 30 receptov a metod, vrátane elektronických (na krta neúčinných, ale na myši áno) odpudzovačov. Rozdelil by som ich na 2 typy: aktívne a pasívne. Moja najúčinnejšia aktívna metóda je obnažiť... celý příspěvek >
Vyoravaci pluh na malotraktor (agzat, vari,...), 24.8.2009
Dobry den,  chystam sa kupit vyoravaci pluh na agzat, ale kedze na trhu je viac modelov, neviem si vybrat. vyrobcovia: tecak-kovo agzat            Vie mi niekto poradit, prosim?
Brambory bez natě, 19.8.2009
Prosim vas to vam tak vadi ta troska zaschnutej hliny na tych zemiakoch ak tam vobec je, ze to musite umyvat. A naco nejake chem.osetrenie? Ved ten zemiak sa sam postara o to aby vyzrel a vydrzal az do jari. Naco ucit zacinajuceho... celý příspěvek >
Poradte čerešňu, 10.5.2009
Zdravim. Podľa mojich skúseností a vedomostí majú čerešne radi suchšie pôdy. Pestujem niekoľko odrôd čerešní v mojej záhrade bez akých koľvek problémov. Lenže v starootcovskej záhrade má nikeoľko polokmeňov cca 40- 50 ročných a začali naraz presychať... celý příspěvek >
Idealni pila pro pilneho chalupare, 29.4.2009
Podla mojho nazoru by bolo dobre pockat na akciu a ostat pri sthil, alebo husqvarna. U tychto znaciek pri vasej praci s nou vystacite min. 10rokov.
Poraďte prosím přírodní hnojivo na pastvu, 29.4.2009
Dobry den, skuste hnojit tzv. košarovanim počas letnej sezony ked su ovce na paši a aj tak tam štia a pušťaju bobky. Ide len o to ze na noc ich budete mat v kosiari a po urcitej dobe kosiar prelozite znova dalej. Tolko v kratkosti ak vam to pomoze.... celý příspěvek >
Postrekovac alebo rosic, 28.4.2009
Postrekovač tak ako písali páni predo mnou-stromy, rosič je ideálny priam na zeleninu, zemiaky,jahody.Pri násade k trubici postreku sa pridáva mriežka, prípadne tryska, čiže rosič vytvára hmlovinu, ktorá obalí zeleninu, hrozno... atd.Prejavuje sa... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika