Příspěvky uživatele - lea.

Vymrznutí ozdobnice, 13.5.2012
I mně letos ozdobnice vymrzly a obrůstají u krajů. Dva obrovské, ale vymrzlé trsy jsem vykopala, oddělila ty živí řásti a tak získala mladé rostliny. Vykopání není nijak obtížně, jen ten bal je těžký, ale kořeny nejsou nijak hluboko
Pozdní jarní mrazy, 13.5.2012
Benešov u Prahy, mráz v noci žádný, uvidíme co bude dál.. Loni to byla pohroma
Magnolie, schnoucí listy, 11.5.2012
Taky myslím, že pokud byla koupená v nějakém hobbymarketu musí se přizpůsobit novým podmínkám. Jiank já je hnojím kompostem smíchaným s rašelinou, když byly mladé tak i tím zmiňovaným hnojivem na rhodod. O jakou magnolii se jedná?
Slimáci a zima, 4.2.2012
Já taky sadisticky doufám, že jich bude letos míň. A máte pravdu loni v létě jich bylo méně ve srovnání s předešlými zimami. Místní odborníci to předpovídali a měli pravdu
Lednová zahrádka, 15.1.2012
kde působíte, KUKY?
Makadamový ořech, 14.1.2012
také všude velmi drahé, což napovídá, že asi není jednoduché je pěstovat ani v jejich domácích podmínkách
Lednová zahrádka, 9.1.2012
je to takové celé divné... pod oknem balkonu (chráněné místo v Praze) nezmrzlé květy třapatky..
Starkl - zkušenosti, 9.1.2012
ty obrázky jsou samozřejmě upravené a nesmyslné, realitě nebudou odpovídat. Často spojeno několik rostlin dohromady, zřejmý nepoměr mezi velikostí a množstvím květů ve srovnání s celou rostlinou atd. Ale vždy mi od nich přišlo vše ve vzorném,... celý příspěvek >
Ibišek, 9.1.2012
Dobrý den dámy, takže už začínáte stříhat pokojové (čínské) ibišky?
Rododendron cez zimu, 17.12.2011
Samotná rašelina nedodá živiny. Je třeba ji smíchat aspoň s kompostem.
Hrabání listí, 23.11.2011
Nechci mít zahradu jako obývák. Nepěstuji anglicý trávník. Nechci být otrokem zahrady, chci z ní mít radost. Část listí jsme průběžně shrabávali od října když bylo hezky. Část přišla do kompostu, část do pytlů a obecního bioodpadu, část se zmulčovala... celý příspěvek >
Uklidit balkonovky, když hlásí tak nízké teploty?, 11.10.2011
Fuchsie pořád kvetou a hodně. Mám je ostříhat a uklidit? Pořád se k tomu nemohu odhodlat. Oleandry kvetou taky, ale ty ještě venku vydrží.
Slimáci, 11.10.2011
U nás bylo letos slimáků nesrovnatelně méně oproti předešlým rokům. Takže za mě se splnila "předpověď" pana doktora Vysloužila, (a to jsem dnes při úklidu zahrady našla dva kousky)
Kvetla Vám letos hortenzie?, 8.10.2011
Olino, mám to stejně jako vy. Roky jsem se snažila pěstovat hortenzii velkolistou - přesazenou z těch krásných kvetoucích květináčů. Rostliny silné, kořenový system.. OK vše, až na to, že každoročně vymrzla a pokud vykvetla, tak koncem srpna dva... celý příspěvek >
Opadávání vánočního kaktusu, 7.10.2011
už jste přestěhovali vánoční kaktusy ze zahrady nebo balkonu do místnosti?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika