Příspěvky uživatele - lea.

Hosta, 4.10.2011
na zimu ji ostříham
Nádoby s trvalkami, které nezmrznou, 28.9.2011
ve městě na balkoně mezi činžáky mám už roky stříhaný smrk pichlavý (prostě nálet z lesa), kdybych ho tak v květináči nechala na venkově na zahradě, tak zmrzne. Záleží prostě jak je místo chráněno
Hnednuti a opadavani listu rododendronu - co s tim?, 25.9.2011
Lído, některé skutečně obrazí od spodu, zdá se mi, že ty obyčejné bílé nejrannější... Vidíte to také tak?
Listnáč s ostře pilovitými protáhlými okraji, 25.9.2011
to je zas detektivka..to jsem zvědavá, jak to dopadne
Listnáč s ostře pilovitými protáhlými okraji, 25.9.2011
pane Josefe, vy nás zase zkoušíte..:)
Hnednuti a opadavani listu rododendronu - co s tim?, 25.9.2011
A to je nějaký pokojový rhododendron, že ho máte v květináči? Pokud ne, tak po zakoupení nutno přesadit do rašeliny smíchané s kompostem, hnojit před květem (brzy najaře) a po odkvětu, když nasazuje další poupata na příští rok. Během sezony ještě... celý příspěvek >
Pivoňky, 2.9.2011 Obsahuje fotku
Dřevitou pohnojím na jaře kompostem a cereritem, další kompost ještě tak jednou dvakrát v létě, hlavně po odkvětu, mám hodně vysychavou půdu. Před květem kristalon na květ. Občas zaliju. Nestříhám, na zimu nijak nechráním, jen kompost.Obrázek je... celý příspěvek >
Přísavník pětiprstý (psí víno) - stříhání, 5.8.2011
můžete ho každý druhý, třetí rok ostříhat na hlavu, až k zemi, odkud vyrůstá. Šlahouny z plotu servat a zase čekat jak poroste a plot se bude měnit navíc, po každém ostřihání zesílí.
Kala, 3.8.2011
něvěřím, si z nás děláte legraci :)
Pochlubte se svojí zahrádkou, 29.7.2011 Obsahuje fotku
moje denivky..
Magnolie - mraz, 28.7.2011
Přesně tak, magnolie letos omrzly, ale teď už jsou dávno OK. Ta vaše to má horší v tom, že byla letos zasazena, o to víc musí bojovat. Ještě je čas, vzpamatuje se
Co s touto broskvoní?, 28.7.2011
Uf, tak já to zkusím, tuto broskev budu mít jako učební material. Uvidím, jak zvládnu řez, péči a jarní řez. Jinak se to prostě nenaučím. Pánové děkuji za komentáře, bála jsem se, že na mě budete tvrdší. Máte se mnou trpělivost, moc si toho... celý příspěvek >
Co s touto broskvoní?, 27.7.2011
no no no, zas taková sranda to není, stačilo by
Co s touto broskvoní?, 27.7.2011 Obsahuje fotku
Josefe, vrrr!
Co s touto broskvoní?, 27.7.2011 Obsahuje fotku
Josefee!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika