Příspěvky uživatele - lea.

Co se stane s chemickými postřiky po ochranné lhůtě?, 4.6.2014
tak to je rodinný průšvih a zítra scéna
Azalka, 4.6.2014
Takže vy myslíte, že to byli španěláci? Já (hříšnice) jim sypu jen vanish (a sbírám), ale je fakt, že v na začátku jara jsem ještě nesypala. Takže to by byla dobrá zpráva
Co se stane s chemickými postřiky po ochranné lhůtě?, 4.6.2014
Teda vy mi dáváte. A když něco potvrdí PP, tak to vždycky platí. Moje máma se zblázní, vůbec nevím, jak jí to říct Jo a postříkal tím i okurky. Bude stačit je oškrábat?
Azalka, 4.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Něco mi letos poprve začalo žrát mé několikalté azalky, listy, takže zůstala z listů jen kostra nebo jen střed. Květy byly OK. Myslíte, že to je ten lalokonosec. To by byl průšvih, vím. Mám je zkusit něčím postříkat?
Co se stane s chemickými postřiky po ochranné lhůtě?, 4.6.2014
Dobrý večer. Vracím se po delší době a prosím o radu. Můj muž dnes z vlastní aktivity a chovající se na zahradě jako neřízená střela (ano, ten stejný, co posekal hortenzie, protože si myslel, že je to plevel), postříkal dnes zrající jahody... celý příspěvek >
Vodnate pupinky na rukou, 14.8.2012
(Dlouho jsem tu nebyla). Romilo, sametka to není, od té bývám požraná od poloviny srpna, teď už z ní mám strach a pupence se mi po opakovaném vyškrábnutí hojí i rok. Ale tohle je velmi podobné, musím to vyškrábnout, jakoby protrhnout, ale... celý příspěvek >
Vodnate pupinky na rukou, 15.7.2012
Ano, to je ono
Vodnate pupinky na rukou, 10.7.2012
Ano Hanko, stačí je ale pořádně rozškrábnout, nebo protrhnout (šílená akce s nůžtičkami na nehty) a zase vyškrábnout... myslím, že je to ta plíseň
Prečo mi nerastie Cycas?, 23.6.2012
Zakoupeny před pár týdny a mám podezření, že kytky z těch marketů opravdové slunce neviděly
Prečo mi nerastie Cycas?, 23.6.2012
Moc děkuji za reakci. Dne jsem provedla nouzovou akci a kytku i se substrátem v jednom kusu vytáhla z květináče. Sloní noha byla naprosto vyschlá, vrátila jsem ji do květináče a ten opatrně namočila do dešťovky tak, aby voda protekla horem.... celý příspěvek >
Vodnate pupinky na rukou, 22.6.2012
Já mám pocit, že je to jakoby ze špíny..z toho prachu atd. Ty vodnaté pupínky musím jakoby rozškrábat (někdy i nůžkami na nehty), pak se to několik dní hojí. Díky za názor, ta zahrada mi stojí zato
Weigelie, 22.6.2012
Řízky vajgelií zázím v létě nejprve do květináče a na zimu je dám do sklepa. Další léto se uvidí:). Ale je to nezmar
Vodnate pupinky na rukou, 22.6.2012
Po práci na zahradě se mi na rukou dělají vodnaté pupínky, ať už pracuji v prodyšných textilních rukavicích nebo bez. Máte někdo stejný problém a jak ho řešíte? Omlouvám se, pokud jsem OT
Prečo mi nerastie Cycas?, 22.6.2012
Dobrý den, v jakémsi supe hyper marketu jsem zakoupila cyka a sloní nohu. Jsou v umělohmotných květináčích. Zalévám málo, ale i když už zaleju, voda substrátem jen proteče a zalití není vidět ani na povrchu..Zároveň se substrát nějak odchlipuje od... celý příspěvek >
Pozdní jarní mrazy, 13.5.2012
Fakt jsem na ty vyšší mocnosti zvědavá, jak ty moje jahody, rajčata, ibišky a jedle, co jim loni touhle dobou umrzly nové nárůsty, ochrání. Obzvlášť ve středu, kdy tady má být v noci mimus čtyři. Ještě, že mám pár rajčat a paprik doma v květináčích
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika