Příspěvky uživatele - Maty

Moniliový úžeh a moniliová hniloba peckovin v roce 2015, 7.5.2016
Letošní rok si monilia s našimi meruňkami nepěkně hraje, i přes provedenou ochranu je zasažení meruněk moniliou veliké, trpí jí všechny mé meruňky a každý den odstřihávám nově povadlé větvičky. A to jsem si říkal, že jsem to s mrazama letos... celý příspěvek >
Nadzemní bazén řady Azuro De Luxe, 27.4.2016
Nemůže, tlak je pořád stejný. Asi to ale byli odborníci, co Vám to stavěli...
Jarne mraziky 2016, 26.4.2016
Tak u nás lehký mazík, opravdu lehký. Tráva byla lehce namrzlá na nechráněných místech, vše bez poškozeí. Ostravsko se stane asi meruňkářskou oblastí :)
Jarne mraziky 2016, 25.4.2016
Postřikovač je dobrý způsob ochrany... jen to nesmíte přehat, viděl jsem sad rozštípných broskvoní, které neudržely zátěž ledu...
Habrový plot, 28.3.2016
Plot z habru mám 10 let, výška 2m o páse 50 cm. Pěkný, hustý, bezproblémový.
Jak a kdy ostříhat Kioto?, 21.2.2016
Určitě až plůdky.
Jak a kdy ostříhat Kioto?, 20.2.2016
Jen ať těch vzorků není moc, zkuste první úrodu "oželet" (jen pár plodů na zkoušku) ve prospěch stromku a úrody příští.
Jak a kdy ostříhat Kioto?, 20.2.2016
U mě jsou na tom všechny meruňky stejně, bez rozdílu odrudy. Kioto, Pincot, Kompakta i VP vypadají podobně, jako na Vaši fotce. Ničeho nebojte, ještě měsíc vydrží zavřené.
Kdy papriky a rajčata?, 18.2.2016
Mě se osvedčilo: Papriky 20.2. Rajčata klidně až 1.4.
Aurora, Tsunami - cizosparasne - opylovaci Veselka, Madarska?, 5.2.2016
Problém s opýlením nebude žádný. Ranné odrůdy začínají kvést dopoledne, pozdní odpoledne... Není v době kvetení v podstatě žádný rozdíl.
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 2.2.2016
O tom žádná... Uzení v ledničce pomocí Peter však může zazdít i Mangalicu naložené v mořské (alpské) soli. M.
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 2.2.2016
A mě to zase připadá jako výrazně lepší nápad, než do sušárny rvát Petry se starou ledničkou a potom se drbat na hlavě, že to není ono... Maso bude kyselé, možná i lehce nechutné a zdraví ohrožující (to když dehet začne rozpouštět gumu dvířek... celý příspěvek >
Stavba udírny v uzavřeném prostoru, 2.2.2016
Celé je to "blbý" nápad...
Stavba udírny s grilem svépomocí, 28.1.2016
Jirko, asi bych udělal zrcadlo i se sopoucem, napojení sopouchu do komínu bych řešil normálně kolenem průměru 200mm, pokud možno třeba pod úhlem 45 nebo 60 stupňů. Komín výšky 4 m je slušný. Podle mě to bude fungovat dobře a pokud při zatopení trošku... celý příspěvek >
Sklennik z polykarbovanu nad terenom, 24.1.2016
U smrku odhaduji na 3 roky, u modřínu tak dvojnásob.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika