Příspěvky uživatele - Maty

Vliv podnože na chuť, 23.1.2016
Já připojím taky svoji zkušenost, mám 3 jabloně odrůdy Otava. První je štíhlé vřeteno (spolu s dalšímy stromky jiných odrůd tvoří jednu řadu) na podnoži M9 - chuť i barva nic moc. Druhý stromek je samostatně stojící čtvrtkmen na podnoži M7, chuť... celý příspěvek >
Cena bazénu, 23.1.2016
Kupovali jsme včera, děti a žena mě ukecali za vysvědčení... Můj první kup u tolik propíraného "M", až jsem se trošku styděl, že jsem tam vlez... Kupovali jsme bazén 4,6m se silnější folií, skimer, ruční kartáč, filtrace 5m3, schůdky, solární ohřev... celý příspěvek >
Sklennik z polykarbovanu nad terenom, 23.1.2016
Druhá varianta Martine je v pořádku, pokud to budeš mít svázané věncem, tak se žádného praskání obávat nemusíš. Dřevěný hranol v první variantě není dobrá volba, ikdyž ho budeš mít z modřínu, tak životnost ve skleníku bude velmi omezená.
Vytápění skleníku a kotlíkové dotace, 20.1.2016
Nejde, kotlíkovky jsou určené výhradně na vytápění BYTOVÝCH jednotek.
I toto je Mountfield, 17.1.2016
Možná i tam, ale tu masovost zahradních bazénů má na svědomí spíše Bedřich.
I toto je Mountfield, 17.1.2016
Bez ohledu na marketing a tahy trhu musím konstatovat, že kdyby nebylo Bédi, tak spousta lidí neví, co je bazén na zahradě. Kde jinde seženete bazén (pravda estetika nic moc, ale účel světí prostředky...) se základním příslušenstvím za pár tisíc?
Veľmi hustý kvas, 8.1.2016
Šťáva je dole v sudu, nahoře je hustá kaše.
Divoke boruvky - pestovani, 3.1.2016
Nechci to bagatelizovat, ale lesní borůvka poroste pouze tam, kde se ji bude líbit. Jestli Vám rostou lesní borůvky v 270mnm mezi borovicemi v písku, tak se jim tam asi líbí..., ale nebude to pravděpodobně "přenositelné" na jiné podmínky. Třeba máte... celý příspěvek >
Divoke boruvky - pestovani, 3.1.2016
Hodně štěstí, pokud nemáte zahradu na horách mezi smrky, kde je dostatek vláhy a zároveň slunce, v nadmořské výšce okolo 600mnm, tak bych se do toho nepouštěl... Rašelina (bez ohledu na množství) Vás v tomto nezachrání.
Kysele maso, 26.12.2015
Ale to neznamená, že máte vždy pravdu. To co funguje u Vás, to nemusí fungovat jinde. Udírna je vlastně sám o sobě důmyslný stroj, do kterého vstupuje spoustu dalších "drobností", které ovlivňují výsledek. Kvalita, druh a vlhkost dřeva, teplota masa,... celý příspěvek >
Jak spálit mokré větve v tomto počasí, 20.12.2015
Spíš bych to viděl na provokaci... "okurková" zahradkářská sezona v některých vzbuzuje touhu šokovat za každou cenu...
Nízký ořešák, 9.12.2015
Á táaak, už jsem doma. Standa to asi počítal ve stopách a omylem napsal metry... určitě to vyjasní... :)
Nízký ořešák, 9.12.2015
Pane Stando, něco již jsem v životě viděl, ale 24m vysoký ořešák ještě ne... K tomu jěště roubovaný na slebě rostoucí podnoži.  Jak dlouho Vám na zahradě roste?
Nejchutnější odrůdy meruněk, 26.11.2015
Odpověď byla mířena na Váš příspěvek z 18.11. pane Vysloužile, nesmyslně mě to hodilo v diskuzi někam jinam... Martin
Nejchutnější odrůdy meruněk, 24.11.2015 Obsahuje fotku
S tímto názorem nesouhlasím, Kioto mě již 4 rokem přesvědčuje o pravém opaku. Obzvláště sladká a v porovnání s Pinkotem, Bergeronem, Vecotem a Kompaktou i aromatická odrůda. Martin
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika