Příspěvky uživatele - 178.179

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti, 20.4.2019 Obsahuje fotku
skleník Venus - zpráva po 9. zimě. Skleník stojí, polykarbonáty bez poškození, stínění duvilaxem se již téměř smylo, stínící síť stále pevná.  Objevila se závada na pístu, který otevírá větrací okna ve střeše. Ulomilo se šroubení které... celý příspěvek >
Co je to za keř?, 20.4.2019
Také mne to napadlo, ale co ty zubaté okraje listů? Kdoulovce je mají celokrajné. Charakter růstu větviček odpovídá spíše nějaké okrasné třešni. Oprava, tak jsem se byl podívat na zahradě na mé kdoulovce - jednuduchý červený a růžový -... celý příspěvek >
Zmijovec kvete letos o něco dřív, 20.4.2019 Obsahuje fotku
Ať nezakládám nové vlákno: Včera mne pozvala sousedka, abych se podíval na jejich dvůr. Po vstupu jsem se domníval, že jim před nějakou dobou pošlo velké domácí zvíře, ale pak jsem u zdi objevil tyto tři krasavce. Žľuté měřítko má jeden... celý příspěvek >
Vodní Hyacint, 31.3.2019
Zadejte do vyhledávače eichhornia prodej...
Vybíráme skleník, 13.2.2019
Mé osmileté zkušenosti - vlastně letos již devítileté - jsou v tomto vláknu: Karel, Jiří - polykarbonátové pařeniště, zkušenosti
Určení názvu, 5.12.2018
Asi nějaká echeveria, ale ta není mrazuvzdorná - pochází z Mexika..
Prosím o identifikaci kaktusů a sukulentu, 1.12.2018
Tak zleva nějaká Mammillaria, pravděpodobně Cleistocactus strausii, nějaká Cylindropuntia, červená bezchlorofylová forma Gymnocalycium mihanovichii.
Pomoc s identifikací stromu, 24.11.2018
Z větší dálky to nešlo? Chtělo by to alespoň detail listu. Zkuste se podívat na moruši. 
Druh kaktusu, 18.10.2018
Ach jo, semenáček sloupového kaktusu z velkopěstíren na Kanárech. Pokud se nejedná o nějaký typický druh, tak se to v této velikosti nedá určit. O pěstování se tu píše opakovaně již léta letoucí, stačí zadat "kaktus" do vyhledávání.
Druh kaktusu, 17.10.2018
Na Aporocactus jsou ty stonky nějaké tlusté. Těžko určovat bez květů, ale na první pohled mi to připomíná rod Hildenwintera = Borzicactus. Kvete, když má do délky alespoň 40 cm. Se vším ostatním souhlasím s paní Lídou.
Identifikace kaktusů, 13.9.2018
První a třetí jsou z rodu Eriocactus, prostřední Mammillaria bocasana. 
Nevíte co je to za stromek?, 1.8.2018
Paní Lído, Caesalpinia to vskutku je, ale ne pulcherrima - na tu je i v Chorvatsku málo teplo, chce tropy - nýbrž gilliesii - už tu pákrát byla.
Co je to za rostlinu?, 23.6.2018
To host 174.65 jestli máte možnost, vyfoťte větší detaily těch květů? plodů? A také detaily listů. 
Co je to za keř?, 10.6.2018
Příště vyfoťte větší detail ale vypadá to jako trojpuk Deutzia.
Určení názvu rostliny, 6.6.2018
To J xxx.xxx.159.118 To s tím zjištěním původu obrázku v Chromu jsem neznal, díky, občas se to hodí. Takže fotka pochází z Chanticleer Gardens u Filadelfie. Z této zahrady jsou na netu stovky fotek, ale nenašel jsem žádnou, která... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika