Příspěvky uživatele - 81.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Maďarská nejlepší (Hungarian Best), 24.3.2024
Hungarian Best Madarská nejlepší je pod tím názvem dohledatelná určitě 70 let zpět do minulosti. Jak už jsem psal, často byla množena výsevem z pecek (klony). Ve velkém bych tuto odrůdu nepěstoval kvůli náchylnosti ke strupovitosti ovoce v... celý příspěvek >
Špatně založená ovocná stěna?, 24.3.2024
U stromů i neovocných do 3 metrů výšky se udává vzdálenost od plotu tuším 150 cm, u menších tvarů můžete jít blíž. Toto pravidlo však nedodržují při výsadbách ani někteří ovocnáři. Pokud nestíníte výsadbám sousedů a nebo je neobtěžujete nahnilým... celý příspěvek >
Maďarská nejlepší (Hungarian Best), 23.3.2024
Já z 99,9% vždy nakupoval ve školkách... Od Stárkla v minulosti jen jednu odrůdu a ta sedí. A patří k nejkvalitnějším odrůdám jaké mám. ;-) Maďarsky neumím, ale hledal jsem tam v minulosti různé věci a moc nenašel. Madarská nejlepší (raná) se dá... celý příspěvek >
Maďarská nejlepší (Hungarian Best), 23.3.2024
Pouze obchodní název to bude asi těžko... Podobně jako Bredská byla ale v minulosti množena ze semenáčů.
Maďarská nejlepší (Hungarian Best), 23.3.2024
Zasadit klidně můžete, letošní rok je divný, nečekal bych, že to po třech mrazech i když až -7 půjde takhle rychle z kopce. Meruně jsou pastva pro včely a pokud máte hodně místa.;-) V každém případě přeju všem merunkářům upřímnou soustrast. Po... celý příspěvek >
Maďarská nejlepší (Hungarian Best), 23.3.2024
Bez zakuřování je všechno pryč. Zlínsko, mrazová dolin, 330 m nad m.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, obaleči, svilušky... aj. v jádrovinách 2024, 23.3.2024
Koukněte na kanál kashmir patriotic, velmi názorná ukázka ochrany jabloní a plody výstavní! Taky ten mix přípravků někdy vyzkouším. ;-)
Puklice na rostlinách v kanceláři, jak ji zlikvidovat, 23.3.2024
Já se na mnoho let zbavil puklice ještě Reldanem ten už ale není k sehnání vůbec. Už pár roků ty citrusy mám, takže když se ta očista podaří, stačí pak už jen menší případná údržba během roku klidně něčím bio. Ale je nutné dělat kontrolu a pohlídat... celý příspěvek >
Puklice na rostlinách v kanceláři, jak ji zlikvidovat, 22.3.2024
Málem bych nenapsal, že je velmi důležité vysledovat, kdy se puklice začíná rozlézat a v tu dobu stříkat.
Puklice na rostlinách v kanceláři, jak ji zlikvidovat, 22.3.2024
Citroníky dávám přes léto na balkon, do přízemí je už kvůli velikosti nepřenesu. Před zimou jsem dával jeden postřik a do jara se doma rozjela. Loni jsem dal dva první Mospilan a druhý Sanium Ultra s odstupem jednoho týdne. Ojediněle se mi aktuálně... celý příspěvek >
Získejte rychlou a nebankovní půjčku do 24 hodin, 21.3.2024
Na ovocné stromky si zde asi nikdo půjčku brát nebude. Zahrádkáři nejsou velkovýrobci. ;-)
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 21.3.2024
Zelí nebo cibule pustí štávu i po posypání cukrem. Ovšem cukr by mohl být taky pro někoho problém.
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 21.3.2024
Nevím jestli mléčné kvašení potřebuj sůl, nikdy jsem to nezkoušel bez ní, ale omylem méně dosolené kvašáky se po vykvašení dosolily, ale menší množství tam na počátku bylo.
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 21.3.2024
Nevím jak je to s kysaným zelím a ledvinama, ale ten údajný zdravotní přínos pro některé jiné věci, které zde nebudu rozepisovat byl popsaný u popíjení láku. Nevím teda, zda by oprané zelí pak nějaký přínos mělo. Co se týká reklamy, tak ta se dělá... celý příspěvek >
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 20.3.2024
Nyní jsem vyčetl, že pro jaterní dietu je údajně vhodné pouze zelí čínské. Kdysi jsme ho pěstovali a kvašení těch tužších částí by dle mého názoru bylo možné. Ovšem další problém by mohla být pro ledviny sůl a nejsem si jist (nejsem lékař, bylinkář a... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika