Příspěvky uživatele - 81.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 20.3.2024
Nyní si vybavuju, že na dnu někdo doporučoval maliny, ale zdroj už těžko dohledám, nebylo to z netu, a ne hledání nemám čas. U petržele, která je opomíjenou superpotravinou je u ledvin potřeba dávat pozor.
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 20.3.2024
Ne stačí jen to zelí i čerstvé. Ale znáte to, výživový poradci a spol... Biegler
Jak kysané zelí ovlivňuje dnu: Zkušenosti a rady, 20.3.2024
Zkušenosti nemám, ale někde jsem četl, že zelí je špatné na játra. Biegler
Réva 2022, 20.3.2024
Letos jsem si přiobjednal zase nejaké odrůdy k rozšíření sbírky a nebo znovu objednal to, co se nechytlo minule. Aktuálně jsem ale celkem rozladěný z odrůdy Nero. Ta je už tak napučená, že bude v mé mrazové dolině zákonitě vymrzat za zelena. Hodně... celý příspěvek >
Meruňkovice 2018 - vysoký výnos, 20.1.2024
Pro pana pepu kota: Já měl nějvětší životní výtěžnost pálenky z toptastů 15 litrů 52% slivovice. Byl to průměr z 300 l kvasu přepočítaný na 100 l bez jakéhokoliv doslazení. Na druhou stranu musím dodat, že když kvasu z toptaste bylo méně, i průměr na... celý příspěvek >
Jilm sibiřský - likvidace, 29.9.2023
Proměnná IP adreso se svým advokátem, který ví víc o tom jak to likvitujete, než sám zadavatel dotazu, který to zde popsal prvotně. Přeji hodně úspěchů s likvidací a krásný den, at už ten jilm likvidujete opravdu a nebo jen zde vitruální diskusí.... celý příspěvek >
Co to na té révě je?, 29.9.2023
Z vlastní zkušenosti neznám vybarvení této odrůdy, ale já tam vidím pouze setřené ojínění. Biegler.
Jilm sibiřský - likvidace, 29.9.2023
Pane PP, že jste se tak nepostavil za pana Petra z Pardubic, když zde po něm pokřikoval Krško atd. a ani redakce proti tomu nehla prstem. Dnes pokřikuje jiný nebo stejný, že já jsem hatesgroup. Přitom trochu soudnému člověku už dávno došlo, že... celý příspěvek >
Jilm sibiřský - likvidace, 29.9.2023
Pane PP, trolla nemá cenu dál krmit... a i kdyby ne, je vidět že nikdy žádné náletové dřeviny nikde opravdu na pozemku nelikvidoval, ale hlavně všechno masivně stříkat Roudupem a spol jako někde ve velkokolchozu. Biegler
Jilm sibiřský - likvidace, 29.9.2023
Garlon neznám, Roundup používám jen velmi opatrně a ojediněle, ale souhlasím s tím, že nátěr pařezů a nebo i postřik listové plochy je lepší provádět na podzim. Biegler
Jilm sibiřský - likvidace, 28.9.2023
82.81, děkuji vám za poklonu, celý dne jsem zde nebyl, ale jak tak sleduji vývoj diskuse ze strany zadavatele, nemohu mé vyslovené pochybnosti zatím rozptýlit. Biegler
Jilm sibiřský - likvidace, 28.9.2023
Nezlobte se, možná někdy hůř chápu a nebo si sedím na vedení, ale jaký je rozdíl mezi uřezáním keře jak vy píšete usmrceného chemií a nebo živého? A chemie budete na zatření pařezu potřebovat méně než na celý keř a to se nebavím o úletu do okolí...... celý příspěvek >
Jilm sibiřský - likvidace, 27.9.2023
TAk 100 metrů živého plotu to by bylo na likvodaci určitě horší než jeden strom. Já spíš myslel, jestli zadavatel není zase nějaký šprýmař, abych rovnou nenapsal troll.. Dokážete si pane Waltře představit kolik Roundupu by na kompletní postříkání... celý příspěvek >
Podzimní pěstování zeleniny, 27.9.2023
Pane Waltře, jako včelička... Já sklízím modré kedlubny z druhého výsevu, ale na konzum u nás už moc v tuto dobu nejdou, u nás spíš tak vepřové maso... Ani já je moc nejím, protože se ještě zbrchávám z konzumace kg a kg hroznů a to ještě mám a před... celý příspěvek >
Jilm sibiřský - likvidace, 27.9.2023
Tak to bych chtěl vidět... A pokud vámi udávanou délku chápu jako výšku stromu, tak jak to stříkáte z práškovacího letadla? A kdyby vám ten Roundup zabral, to necháte jen tak na pospas 100 metrovou souš? Biegler
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika