Příspěvky uživatele - 81.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Réva 2022, 27.9.2023
Na vlákně o těch bubácích mi nejde dát odpověd, ještě někomu jinému také? Biegler
Meruňka Faralia, 26.9.2023
39.22 a kolikrát stříkáte u Bergeronu moniliový úžeh? Já měl letos v mrazové kotlině i Velkopavlovickou a Madarskou a dokonce i Pinkcot, ale u toho to byla jen malá ochutnávka. Biegler
Lobo, 25.9.2023
Lobo mám pane Mičurine, ale je to jablko pokud se nepletu podzimní a doma mi zatím neplodilo. Biegler
Nové odrody marhúľ🍑, 25.9.2023
Já to zase tak přesně zde nesleduju, někdy zde i několik dní vůbec nejsem... Mně ten semenáč roste na nevhodném místě, asi ho stejně budu muset časem vykácet, už nyní je to dost velký strom. A tak jsem si z něj jen dva stromečky zaštěpoval jako... celý příspěvek >
Nové odrody marhúľ🍑, 24.9.2023
Budu si muset natáhnout budí, protože v tak brzkou hodinu spím. Na internetu jsem až tak kolem osmé a to už žádné posty nevidím. Jak sleduju vývoj novinek, tak jsem asi mdlé inteligence také, protože místo toho abych si nějakou pořídil, namnožím si... celý příspěvek >
Počasí, 24.9.2023
Babí léto končí, oráčové zasýpají brázdy. Světlušky otvírají tašky, tajně za zvuku vrtačky. Můzy konečně ale beze studu mlčí, je zde podzim s otevřenou náručí. Bez dýmu bramborové natě, skrajky už visí na špagátě. Barevný podzim pak černo-bílá zima,... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 23.9.2023
Pane Mičurine, sice nejsme v révě, ale napíšu sem, at se to neplete. Našel jsem článek v Břeclavském deníku, že nadějí proti odumírání révy jsou bakterie ze Sahary. Zkoumají to v Lednici a je tam zmínka, že při zakoupení sazeničky je už i ona v... celý příspěvek >
Počasí, 23.9.2023
Počasí se na jízdu kočárů v Kroměříži ale nepodařilo... A nebo snad v Podzámce svítí? Snad můj pravidelný nedělní výlet bude mít lepší podmínky. Biegler
Réva 2022, 22.9.2023
Jeden vinař z okolí mi Soalris taky doporučoval, tak jsem ho chtěl koupit, jinak bych o něm ani nevěděl, i když na forech bylo někde psané, že jsou hrozny náchylné na plísen i když snad ušlechtilou. Z toho důvodu jsem se nechtěl pouštět do nějaké... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, svilušky, mery, mšice, obaleči... v jádrovinách 2023, 22.9.2023
Pane Mičurine, já letos dával trávníku za barákem po zesečení na zelené krmení i listovou výživu postřikem a záliku, ale to bylo v ta letní vedra. Někde jsem četl zde na foru, že zvažujete koupit révu Ajvaz. Tak se chci zeptat jestli ji máte a jak... celý příspěvek >
Švestka Jojo, 22.9.2023
Na Jojo zasese hodují včely plus jeho známá náchylnost na moniliovou hnilobu a je to jasné. Elenu a Jojo pěstuju s rozdílem asi jednoho roku stejnou dobu a víckrát se vydařilo Jojo, navíc Elena taky hnije a na listech má šárku. A když jsem dělal z... celý příspěvek >
Réva 2022, 22.9.2023
Já to uvádím jako pradadox, protože MOPR ani v tuto dobu napadený plísní révovou není, je fakt, že jsem jednou stříkal svilušky, aby se jich víc nerozlezlo a jeden postřik Championem, to je jediná chemicá ochrana letošního roku. Sazenice Solarisu... celý příspěvek >
Réva 2022, 22.9.2023
Jak Biancu v těchto dnech pozobávám, je mi líto, že se z ní nebudou dát udělat tak velké hrozny, jaké se mi daří u Festivalnyj. Píše se o ní že má neutrální chutě, ale mně to tak zatím nepřipadá. Chutná mi i Baco Noir, které nemám zasítované a... celý příspěvek >
Nopova folie proti slimákům?, 21.9.2023
Po nopové folie se slimákum leze dobře, na zahradě ji používám. Dnes jsem zjistil, že chutná i myším a podobné havěti. Použil jsem ji jako izolaci ve střeše, začalo zatékat pořád víc, je rozežraná. Biegler
Réva 2022, 21.9.2023
Dnes trhaný jeden z největších hroznů z panenské sklizně odrůdy Bianca dosáhl hmotnosti 170g mám tedy naději, že u starších keřů a při vhodném způsobu vedení má Bianca potenciál dosáhnout ještě větší hmotnosti hroznů. Biegler
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika