Příspěvky uživatele - 81.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trávník roste nerovnoměrně, 21.9.2023
Odpověděl jste si sám... Biegler
Sekat nebo nesekat louku, 21.9.2023
Nejlepší je pást jalovici přivázanou k dlouhému řetězu a až vypase kolečko posunout ji dál. To je ale vhodné tak pro důchodce a nebo lidi, kteří jsou celý den doma. Tohle je nejlepší způsob jak co nejlépe vypást, menší plochy o kterých mluví... celý příspěvek >
Sekat nebo nesekat louku, 21.9.2023
Ekologové radí, kombinovat ovce s kozama a případně i krávu. Ale pominu-li ty bodláky, tak takovou starou trávu už by naše jalovice nepásla ani náhodou a ani žádná z těch teré jsme měli v minulosti. Musel by ste kosit a krmit ve chlévě, pak by něco... celý příspěvek >
Sekat nebo nesekat louku, 21.9.2023
U nás nikdy kráva a ani v minulosti 4 ovečky neměly tak vysoký hrant, aby nebylo třeba dosíkat nedopasky. Záleží na složení trávníku, pokud vysejete ze sáčku, není takový problém, u divoce rostoucího už bývá. A pokud nemáte velké stádo, aby to aspon... celý příspěvek >
Sekat nebo nesekat louku, 21.9.2023
Tak vemte ruční kosu a třeba vám porostou i vzácné květiny, proč myslíte, že louky kosí i v chráněných lokalitách? Jinak seču křovinořezem kolem potoka, kde je spousta různé žoužele, ale nikdy jsem žádný takový problém nezaznamenal. Víc ještěrek a... celý příspěvek >
Réva 2022, 21.9.2023
Ke článku, který napsal pan Kotrle o rezistentních odrůdách révy. Je to tak jak píšete s tou rezistencí, jen jsem už někde zaznamenal, že dělají odrůdy přecitlivělé, kterým po napadení okamžitě odumpře pletivo a nákaza se dál nešíří. Mladé hrozny... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 21.9.2023
Tak to vám také gratuluji já vždycky hodně jedl rajčata přes léto, a nedokázal jsem si ho bez těchto plodů představit, ale nyní co mám tolik révy nahradily je v jídelníčku hrozny. Světe div se... Mám pár keřů už pouze ve skleníku, které pro potřevy... celý příspěvek >
Odruda JOJO, 21.9.2023
Letos Jojo pro změnu z lonska vyzrává dobře a plody jsou velmi chutné. Je fakt, že má někde na plodech plísně protože ničím nestříkám, tak to špatné vždycky oklepu latí. Já dvojčat moc nemám a trojčata si nepamatuju. Jsou odrůdy, které to mají v sobě... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 21.9.2023
To máte štěstí, soused má venku napráskané keře, ale jak to tak sleduju vyzrávání plodů mu pořád pokulhává, tak jako během celého letošního roku. Biegler
Otava a Rosana, 21.9.2023
Snad budete mít na nich plody i příští sezonu. Biegler
Rajčata 2023, 21.9.2023
I ta s USA leteckou přepravou? Biegler
Réva 2022, 20.9.2023
Nevíte někdo zda pěstilel Mario z YouTube, o kterém jsem zde psal, už sklízí pergolu? Nemůžu najít žádné video, nevím jestli to má zase nějaké v té televizi zasekané. Biegler
Réva 2022, 20.9.2023
Není to dlouho, co jsem zde někde zaznamenal názor, že plísen révová révu ve skleníku nenapadá. Množím si tam nějaké podnože které jsou v pohodě, ale taky řízky klasických moštových odrůd a listy jsou plísní letos aktuálně napadeny. Nebyly ničím... celý příspěvek >
Rajčata 2023, 20.9.2023
Hezký článek, akorát jsem četl, že když posílají rajčata ze zahraničí poštou bez toho aby to bylo oficiální osivo, může je zničit rengenové záření. A dělat to oficiálně s rotlinolékařským pasem to nevím... Biegler
Fíky, 20.9.2023
Podle toho co jsem četl většina fíků, které jsou pěstované trvale venku nedozraje. Takže pokud nechce člověk jen dekoraci s malým výnosem, musí pěstovat v kentejneru. Biegler
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika