Příspěvky uživatele - 248.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borůvky chřadnou, 13.8.2023
Při desetinásobném zředění kyseliny by mělo pH stoupnout o 1...         Lída
Etrusca, 13.8.2023
Vypadá hezky, ještě potom dejte vědět tu chuť .           Lída
Borůvky chřadnou, 12.8.2023
Paní Vlaďko, přesnou dávku zálivky vám nikdo nebude schopný říct - ne, že by nechtěl, ale prostě to nelze, jako u žádné jiné rostliny. Záleží totiž nejen na zemině (u vás je jasná - rašelina, která nesmí zcela vyschnout), ale na mnoha dalších... celý příspěvek >
Pieskovitosť plodu hrušky 🍐, 9.8.2023
Tohle ale podle fotky vypadá spíš na virový původ kaménčivosti hrušně (je vrásčitý povrch plodu). U běžné kaménčivosti fyziologického původu (nedostatek bóru) jsou zatvrdlinky jen v dužině plodu, plod jako takový je normálně hladký (tu jsem měla... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 7.8.2023
Nepomlouvala - o té obyčejné rašelině psala hned v úvodu, asi jste to přehlédl.   Lída
Borůvky chřadnou, 7.8.2023
Kanadské borůvky jsem kdysi pěstovala, ale na chuť to nebylo ono, tak šly pryč, stejně jako později kamčatské (zimolez). A malá poznámka :  když někoho napadáte, tak se alespoň podepište!           ... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 7.8.2023
Už jsem do tohohle vlákna nechtěla psát, ale to pH půdy jsem lakmusovým papírkem měřila tak, jak jsem vám to popsala. Že vám to nebylo vhod, je váš problém. Papírky i s poštovným byly za pár korun, holt potřebujete dražší testy. Podle toho, jak... celý příspěvek >
Nemoc tresni, 6.8.2023
Jestli myslíte takové to zkrabatění listů, tak to dělávají mšice. Ale ty už jsou teď pryč, nejmladší lístky rostou už bez poškození.           Lída
Prosím o určení plevele, 6.8.2023
Ohledně likvidace se tady podívejte na vlákno "Jak na tento plevel" .  Lída
Prosím o určení plevele, 6.8.2023
Černohlávek, léčivka. Lída
Borůvky chřadnou, 5.8.2023
Myslela jsem, že vám jde o borůvky.           Lída
Oullinská renglóda, 5.8.2023
U mne mladá Oulinská také cca 8 let nekvetla, pak 2 roky tak na ochutnání a až potom začala pořádně... Jenže letos u nás z peckovin meruňky, třešně, nektarinky, ryngle a švestky mají minimum plodů, chytly je v květu mrazíky... Jen broskvoně se... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 5.8.2023
K tomu doporučení - eshop Teta doručí zboží na vybranou prodejnu k osobnímu vyzvednutí za 39Kč, asi jste se nepodívala...            Lída
Oullinská renglóda, 5.8.2023
Mňam!!! Lída
Maliny čo sa minimálne rozrastajú?, 4.8.2023
Každé maliny MUSÍ tvořit nové výhony = rozrůstat se. Pokud by je nevytvořily, neplodily by... Spíš si plochu malin ohraničte zapuštěním něčeho kolem záhonu do zeminy do hloubky cca 30-40cm (já použila staré sklolaminátové vlnovky z Vertexu), abyste... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika