Příspěvky uživatele - 248.182

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Díry na zahradě, 4.8.2023
Jak jsou ty díry velké?           Lída
Borůvky chřadnou, 3.8.2023
Ta mulčovací kůra se ale časem rozpadá, teď už žádnou drenáž dělat nebude . Spíš to chtělo dolů dát vrstvu oblázků ap., na to položit kousek netkané textilie a pak rostlinu s rašelinou. Ta netkanka zamezí splavování rašeliny mezi... celý příspěvek >
Glyfo, 2.8.2023
U Glyfo Klasik (bez Strong) v příbalovém letáku uvádějí "bez omezení po odstranění odumřelé hmoty", ale doporučují opakovanou aplikaci po vzejítí plevele ze semen (na ta přípravek nepůsobí).          ... celý příspěvek >
Vhodná hrušeň, 2.8.2023
Hlavně vyberte nějakou, aby se vám navzájem opylovaly, protože hrušně jsou cizosprašné. U Hardyho uvádějí: Clappovu, Williamsovu, Decoru, Amforu, Charneuskou, Radanu U Boscovy: Clappovu, Williamsovu, Konferenci, Madame Verté,... celý příspěvek >
Eukalyptus gunnii, 2.8.2023
Asi nastala nějaká chyba, zřejmě v zalévání. Mohl být přeschlý, teď je ulitý.Vypadá to s ním podle fotky dost špatně ... Můžete ho zkusit přesadit do jiné zeminy, možná sestřihnout větvičky a polovinu délky, jestli obrazí znovu. Tyhle listy jsou... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 1.8.2023
Není pravda, že lakmusový papírek měří jen silnější koncentrace. Používala jsem ho pro měření pH akvarijní vody, a to si myslíte, že mi rybičky plavaly v octu? A pH zeminy jsem měřila také, popsala jsem tu v příspěvku postup. Ale ono se s porovnáním... celý příspěvek >
Borůvky chřadnou, 1.8.2023
Ten Kfl má zúženou stupnici, ale drog Teta má celou za 29...
Borůvky chřadnou, 1.8.2023
Teď jsem mrkla - Kaufland 80ks /21 Kč...          L.
Borůvky chřadnou, 1.8.2023
Dřív (a asi i teď) prodávali lakmusové papírky na měření pH třeba v akvaristice. Pak stačí dát hrst půdy do sklenice, přidat destilovanou vodu, promíchat, nechat chvíli stát, pak smočíte papírek a podle barevné stupnice určíte pH .   ... celý příspěvek >
Potíže s celerem, 1.8.2023
Tipujete dobře, červená řepa by měla mít půdu jen mírně kyselou (pH 6,5-6,8), rašelina u borůvek je pro ni moc kyselá.           Lída
Mulčovací nůž ke křovinořezu, 31.5.2020
souhlas, trojzub jen do 255 mm a sekat na 2 poloviny. Při hmitu zlevadoprava sejmout horní polovinu a při hmitu zpět zprava doleva to seřádkovat Po zavadnutí poběhat případně travní sekačkou s vyšším výkonem sání a odhozu do boku.
Azalka stříhat nebo ne?, 31.5.2020
Pokud něco vytváří náhradní vrcholové pupeny pouze ve fázi bylinné nebo polodřevité tak kýžený výsledek zhoustnutí se dostaví pouze pokud to děláte ve správnou dobu. Ta třeba u azalek rychlených k termínu na vánoční stůl tvá asi 6 dní. A pokud to ti... celý příspěvek >
Biouhlie - nebezpečné látky, 31.5.2020
je to také o cestě a cíli... Jestliže je cílem zúrodnění půdy, pak je asi zcestné nejprve pyrolýzou z organické hmoty vyhnat dusík a pak jej jinou cestou do půdy dodávat, aby se na ten biouhel mohl nasorbovat. Bude-li účelem energetické... celý příspěvek >
Azalka stříhat nebo ne?, 31.5.2020
Aby azalky zhoustly, je potřeba je zaštipovat, nikoliv řezat. Řez je jen pro potřebu zmenšení keříků, tzv. zpětný řez či zmlazovací řez. Zaštipování se provádí v době, kdy báze letorostu již dřevnatí a vrchol ještě nezastavil růst, Při... celý příspěvek >
Biouhlie - nebezpečné látky, 29.5.2020
Berete to příliš polárně (černobíle). Zkuste chápat těch 5-12 let jako poločas rozpadu, tedy aby jste udržel stejnou hladinu obsahu biouhlu v zemině/ornici, tak musíte za poločas doplnit další polovinu primárního obsahu sledované složky substrátu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika