Příspěvky uživatele - 45.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Traktorová sekačka Vari, 18.5.2019
Abysme si rozumeli - ja rozhodne nepsal, ze zavrhuji tuto sekacku kvuli zemi puvodu. Psal jsem jen, ze je stejne dobra i spatna jako jine sekacky (respektive znacky) z te stejne fabriky, ktere se ve stejne tovarne montuji a maji stejnou vystupni... celý příspěvek >
Traktorová sekačka Vari, 17.5.2019
Zkusenosti nemam, jen kratka poznamka - v tomto pripade se vubec neridte znackou Vari, je to normalni Cina a je naprosto srovnatelna s radou podobnych sekacek na nasem trhu, ktere se od sebe lisi casto jen mirne vizualne. Je tedy stejne dobra i... celý příspěvek >
Parkové sázení, 24.4.2019
Zalezi co je vam sympatictejsi, zda park francouzskeho ci anglickeho typu. Ja osobne radeji anglicke parky, ktere jsou "polodivoke." Pokud to opravdu chcete hezke, tak si bud pozvete firmu nebo nastudujte literaturu. Volba drevin a jejich umisteni je... celý příspěvek >
Problem pri rezani, 3.3.2019
Vazeni, o vikendu jsem vytahl svoji Husvarnu, nasadil cerstve nabrouseny retez (ze servisu) a jal se naporcovat par vykopanych ovocnaku. Cekal jsem, ze po nabrouseni bude za chvili narezano, ale rezani slo tezko, musel jsem na pilu tlacit... ale... celý příspěvek >
Louka, 17.1.2019
Lze ledasco. Bud ji proste zorat a nic neresit. A nebo oficialne pozadat o prevod z TTP na ornou pudu (pokud je tedy v katastru pozemek veden jako TTP = trvaly travni porost). Pokud je ovsem pozemek ve svahu ci v oblasti ohrozene erozi, tak bude... celý příspěvek >
Likvidace vrby, 16.1.2019
Stokrat nic umorilo vola, tedy staci vytrvat, ale delat to casto. Strihat vyhony, striknout herbicidem, horkou vodou... strom to drive, ci pozdeji, vzda...
Ploštice Pozemka obecná? likvidace z pozemku, 3.10.2018
Klidne si posypejte pozemek nehasenym vapnem, vytravte ho vsemi jedy, co sezenete nebo ho nechte zorat. Zabijete vse, co tam zije, ale drive, ci pozdeji se vam tam hmyz vrati. A pouvazujte nad tim, co je pro vase deti lepsi - pohybovat se po... celý příspěvek >
Postřik proti plevelu, 10.6.2018
Tak beru zpet sve vyjadreni o tom, ze to letos dam bez chemie i bez postriku proti plisni :(. Nat mam stale krasnou, ale plisen se uz zacina objevovat, takze jsem to striknul. A to jsem kupoval novou sadbu s certifikaci (Laura) :/. Na stredu hlasi... celý příspěvek >
Postřik proti plevelu, 6.6.2018
Kdyz chcete chemicky osetrovane brambory, tak je snad ani pestovat doma nemusite, ne :)? U pestovani brambor v domacich podminkach smysl chemie moc nevidi, brambory nekolikrat prioram, po desti to jeste projdu a behem chvile vytrham zbytek plevele a... celý příspěvek >
Borůvky a voda, 30.5.2018
Ja pred lety zasadil boruvky tam, odkud jsem pokacel starsi smrk. Zadny substrat jsem nedaval, jen jsem promichal pudu s hrabankou a zahazel mulcovaci kurou. Tim v zasade moje pece skoncila, temer nezalevam, jen kdyz je echt sucho (a to jsou na dost... celý příspěvek >
Pouziti kovove struny u krovinorezu, 4.5.2018
Človeče nešťastná, on existuje důvod, proč se používá struna plastová, která se během opotřebení třepí a nevznikají tam ostré hrany. Až vám z křoviňáku odlétné kus ostrého drátu a díky zákonu schválnosti trefí nejbližšího člověka, tak si pak budete... celý příspěvek >
Savo - zůstává v jezírku?, 1.5.2018
Tim, ze vydrhnete dno savem mnozeni ras nezabranite. Rasy se vam tam velmi rychle dostanou zpet (vetrem, na telech ptaku...). Pokud nechcete rasy, musite mit v jezirku dostatek rostlin a odebirat co nejvice zivin (pravidelne luxovat kal ze dna a... celý příspěvek >
Savo - zůstává v jezírku?, 1.5.2018
Je mi ovsem zahadou, co chcete na povrchu dna jezirka dezinfikovat.... Mozna jsem moc eko a bio, ale obecne dezinfekci vlastne v domacnosti vubec nepouzivame, maximalne ocet a kupodivu porad zijeme, dokonce nikdo z nas morem ci uplavici dosud... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika