Traktorová sekačka Vari



host - 45.65 (?)
18.5.2019 9:10

Abysme si rozumeli - ja rozhodne nepsal, ze zavrhuji tuto sekacku kvuli zemi puvodu. Psal jsem jen, ze je stejne dobra i spatna jako jine sekacky (respektive znacky) z te stejne fabriky, ktere se ve stejne tovarne montuji a maji stejnou vystupni kontrolu, tedy ze nema smysl pri vyberu zohlednovat tradici znacky Vari. A rozhodne jsem ani netvrdil, ze velka cast sortimentu Vari je z Ciny. Psal jsem, ze z Ciny pochazi vyznamna cast sortimentu, coz je trochu rozdil.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
pepsy - (22) - 168.210 (?), 17.5.2019 8:27, zobrazeno: 2057x

Dobrý den, nemá někdo z uživatelů zkušenost se sekačkou: Traktorová sekačka Vari RL 98 H? Hledal jsem v diskuzi, ale buď blbě, nebo tu fakt nic není. Uvažuju o jejím zakoupení, už snad i pro tu historicky osvědčenou značku, ale není to investice malá a na krátkou dobu, tak se snažím nasát co nejvíce info, ať neprohloupím. Jednalo by se o pozemek necelých 2000 m2, je to sad, takže mezi stromy. Zajímalo by mě dílenské zpracování, poruchovost, práce se strojem atd.

Díky.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 45.65 (?), 17.5.2019 9:03

Zkusenosti nemam, jen kratka poznamka - v tomto pripade se vubec neridte znackou Vari, je to normalni Cina a je naprosto srovnatelna s radou podobnych sekacek na nasem trhu, ktere se od sebe lisi casto jen mirne vizualne. Je tedy stejne dobra i stejne spatna. Vari obecne vyznamnou cast sveho prodejniho sortimentu dovazi prave z Ciny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.6 (?), 18.5.2019 6:03
Vari rl 98 má původ v číně. Jenže v tomhle případě bych zrovna původ nezavrhoval právě kvůli jeho výrobci, který si velmi dobře umí pohlídat zpracování a kvalitu výstupního produktu- Stiga tam má fabriku kde se tyto stroje vyrábí pod spoustou dalších značek. U nás tyto oblíbené traktory se záběrem 84 a 98 cm najdeme pod značkami Stiga, Mountfield, Agama. Je velmi zavádějící uvádět, že Velká část sortimentu vari je z Číny. Jde o takzvané obchodní zboží, které si nevyrábí sami, ještě s velkou účastí evropských producentů. Pro příklad rotavatory KF-výroba Maďarsko, sekačky - elektrické Agrimotor Maďarsko, benzínové Stiga Poprad.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.65 (?), 18.5.2019 9:10

Abysme si rozumeli - ja rozhodne nepsal, ze zavrhuji tuto sekacku kvuli zemi puvodu. Psal jsem jen, ze je stejne dobra i spatna jako jine sekacky (respektive znacky) z te stejne fabriky, ktere se ve stejne tovarne montuji a maji stejnou vystupni kontrolu, tedy ze nema smysl pri vyberu zohlednovat tradici znacky Vari. A rozhodne jsem ani netvrdil, ze velka cast sortimentu Vari je z Ciny. Psal jsem, ze z Ciny pochazi vyznamna cast sortimentu, coz je trochu rozdil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Podklad dlažby na terasu22.4.2024
Výběr hliníkové pergoly od A do Z22.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika