Traktorová sekačka Vari



host - 45.65 (?)
17.5.2019 9:03

Zkusenosti nemam, jen kratka poznamka - v tomto pripade se vubec neridte znackou Vari, je to normalni Cina a je naprosto srovnatelna s radou podobnych sekacek na nasem trhu, ktere se od sebe lisi casto jen mirne vizualne. Je tedy stejne dobra i stejne spatna. Vari obecne vyznamnou cast sveho prodejniho sortimentu dovazi prave z Ciny.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
pepsy - (22) - 168.210 (?), 17.5.2019 8:27, zobrazeno: 2023x

Dobrý den, nemá někdo z uživatelů zkušenost se sekačkou: Traktorová sekačka Vari RL 98 H? Hledal jsem v diskuzi, ale buď blbě, nebo tu fakt nic není. Uvažuju o jejím zakoupení, už snad i pro tu historicky osvědčenou značku, ale není to investice malá a na krátkou dobu, tak se snažím nasát co nejvíce info, ať neprohloupím. Jednalo by se o pozemek necelých 2000 m2, je to sad, takže mezi stromy. Zajímalo by mě dílenské zpracování, poruchovost, práce se strojem atd.

Díky.

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 45.65 (?), 17.5.2019 9:03

Zkusenosti nemam, jen kratka poznamka - v tomto pripade se vubec neridte znackou Vari, je to normalni Cina a je naprosto srovnatelna s radou podobnych sekacek na nasem trhu, ktere se od sebe lisi casto jen mirne vizualne. Je tedy stejne dobra i stejne spatna. Vari obecne vyznamnou cast sveho prodejniho sortimentu dovazi prave z Ciny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 9.6 (?), 18.5.2019 6:03
Vari rl 98 má původ v číně. Jenže v tomhle případě bych zrovna původ nezavrhoval právě kvůli jeho výrobci, který si velmi dobře umí pohlídat zpracování a kvalitu výstupního produktu- Stiga tam má fabriku kde se tyto stroje vyrábí pod spoustou dalších značek. U nás tyto oblíbené traktory se záběrem 84 a 98 cm najdeme pod značkami Stiga, Mountfield, Agama. Je velmi zavádějící uvádět, že Velká část sortimentu vari je z Číny. Jde o takzvané obchodní zboží, které si nevyrábí sami, ještě s velkou účastí evropských producentů. Pro příklad rotavatory KF-výroba Maďarsko, sekačky - elektrické Agrimotor Maďarsko, benzínové Stiga Poprad.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 45.65 (?), 18.5.2019 9:10

Abysme si rozumeli - ja rozhodne nepsal, ze zavrhuji tuto sekacku kvuli zemi puvodu. Psal jsem jen, ze je stejne dobra i spatna jako jine sekacky (respektive znacky) z te stejne fabriky, ktere se ve stejne tovarne montuji a maji stejnou vystupni kontrolu, tedy ze nema smysl pri vyberu zohlednovat tradici znacky Vari. A rozhodne jsem ani netvrdil, ze velka cast sortimentu Vari je z Ciny. Psal jsem, ze z Ciny pochazi vyznamna cast sortimentu, coz je trochu rozdil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika