Příspěvky uživatele - 234.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hrušeň s menší korunou, 4.8.2020
Karina je dobrá volba, krásnej, chutnej plod, malej vzrůst. 
Švestka - kroucení a usychání listů. Co to je?, 31.5.2020
asi je to vlnovník višňový.
Hrasek a kvetak, 26.5.2020
každý rok mě to takhle ustřihnou špačci... hrášek, rajče, meloun atd... je to pták... alepsoň u nás. Několikrát jsem je viděl. Přiletí zobákem to ustřihne a i nákladem odletí. Zkoušel jsem plastovýho havrana, ale tomu za tejden seděj na hlavě. Jirka,... celý příspěvek >
Elena, 23.5.2020
Z mé zkušenosti Elenu považuji za velmi dobrou odrůdu z pozdního zrání slivoní. U mě je určitě lepší než Presenta, která zraje ve stejnou dobu. Plody jsou sice někdy malinko menší, ale jsou šťavnatější a mají výraznější aroma. Vzdušnější růst stromů... celý příspěvek >
Kadeřavost na jap. švestce?, 16.5.2020 Obsahuje fotku
Hezký den, asi... Vlnovník višňový... Kumulus atd.  J.P.
Kadeřavost na jap. švestce?, 16.5.2020
a také by se dalo dodat, že jsou až na výjimky nevalné chuti. J.P. 
Kadeřavost na jap. švestce?, 12.5.2020
může to být Fytoplazma. J.P.
A je po meruňkách, 6.5.2020
na to, že to je předpověď na 3 odpoledne, nic moc.
A je po meruňkách, 6.5.2020
doufám, že se pletou..., ale asi nás v pondělí nečeká nic hezkého....J.P. Wetterzentrale
Aku Slivku?, 5.5.2020
s tímto se nedá nic jiného... než souhlasit a možná ještě Herman, Opal a Č.Rodná....Jirka, Poděbrady
Slivoň Haganta, 30.4.2020
Hezký den, První Hagantu jsem sázel jaro 2012, mám je 2x na Myr. 1x ZR, 1x Krymsk I. zkopíroval jsem své poznámky z loňského roku:  Haganta 2019: je v chuti i vzhledu skvělá švestka, ale je velmi napadána moniliovou hnilobou plodů a i... celý příspěvek >
A přece není po meruňkách, 26.4.2020
u nás zraje Radka mírně po Leskoře asi 5 dní tzn. okolo 1.7....jen ta plodnost. Plody jsou možná až zbytečně velké...(takové menší broskve). Jinak před Lekorou zraje např. Tsunami... loni 14.6.  JIrka, Poděbrady
A přece není po meruňkách, 26.4.2020 Obsahuje fotku
foto plůdku Radka
A přece není po meruňkách, 26.4.2020 Obsahuje fotku
pro : bohous (119) - xxx.xxx.167.21 Hezký den, jen dotaz na Radku, kterou pěstujete. Mám stromek Radky na Z.R. a nemohu se dopracovat větší plodnosti. Strom je chráněný a není poškozován mrazíky. Odkvět probíhá bez problémů, strom je obsypán... celý příspěvek >
Pozdě kvetoucí meruňka, 19.4.2020
Hezký den, mohu porovnávat pouze z několika odrůd, které pěstuji a za nejodolnější považuji Lealu... i letos přes nepříznivý průběh kvetení drží tolik plůdku, že bude možná nutná probírka (pokud to neprobere další mráz).  Porovnávám: ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika