Příspěvky uživatele - 234.248

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zkušenosti s odolnějšími stolními odrůdami - PIWI, 8.5.2019
jjj... stejná zkušenost, Galahad mam na dvou různých místech již 3x u většiny hroznů zaschnul spodek třapiny bobulí. Dále má velmi neuspořádaný růst pro vyvazování do dvoudrátí a nevydrží na keři moc dlouho(proti Vostorgu). Musel ven... nechal jsem... celý příspěvek >
Používáte někdo grilovací desku?, 2.3.2019
Pokud zvažujete desku... zkuste rovnou kontaktní gril, práce je výrazně rychlejší a jako desku lze použít také... asi nej cena /výkon je Catler tj. do 10 tis. Jirka
Tophit, 16.2.2019
Hezký večer,  děkuji, zapoměl jsem napsat, že pěstuji i Stanley... z pozdních Presentu, Hagantu, Topend (již krumpáč), Jofelu--zatím nerodila, Bluefree. Presenta je OK, ale stejně loni 50% plodů zničila monilia.OK je i Toptaste, ale ten u mě... celý příspěvek >
Tophit, 16.2.2019
Hezký den, prosím o Váš názor. Potřebuji nahradit Tophit (monilie, chuť) nějakou pozdní slivoní. Uvažoval jsem o Eleně, kterou mám 5 let na druhé "zahradě" ---zatím plodila 2x pár plodů a z toho nejde vyvodit žádný závěr. Z popisů Eleny na... celý příspěvek >
Swenson Red, 24.5.2018
Hezký den, prosím o radu,  uvažuji o odrůdě na pergolu... vybral jsem Swenson Red a již ho 4 roky zkouším než ho k pergole vysadím. V chuti mě vyhovuje jen mám problém s plodností nechám na hlavě 5-7 letorostů kde je nasazeno max. 3-4... celý příspěvek >
Réva Alden a Aivaz, 21.5.2018
Alden u nás... růst velmi velký... na drátěnce zahušťuje je to lepší na pergolu, až 4 květenství na letorost,2017 jsem poslední hrozen stříhal 17.11. s Vostorgem je to u mě největší držák. Chuť... to musí každý sám. 4-5 hroznů= 1 kg.(pokud nechám 1... celý příspěvek >
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 15.5.2018
je pravda, že na MYR. to není v plodnosti žádný zázrak, ale narouboval jsem ji na Krymsk II. k Valjevce a násada plodů je mnohem lepší než u Valjevky.Jirka
Jsou to svilušky?, 1.5.2018
asi vlnovník hru... Sanmite.Jirka
Jak vám plodí už starší sloupové jabloně?, 21.4.2018
možná máte pravdu, ale zrovna RED SPRING jsem zrušil 2017...krásná červená jablka bez výrazné chuti a velmi rychle moučnatí. Je možné, že nové a nové šlechtění sloupovek jednou něco zajímavého dodá na trh. Já zatím zůstanu u klasiky. Jirka,... celý příspěvek >
Jak vám plodí už starší sloupové jabloně?, 19.4.2018
vyzkoušel jsem cca. 15 možná 20 odrůd a závěr je 0... nechal jsem jen pro srandu 3x Sonet jako dobré podzimní ze stromku. Jinak všechny nemohou konkurovat normálním odrůdám. Za pouze dobré považuji Moonlight a Goldlane. Alternací trpí snad všechny... celý příspěvek >
Zmrzlé květní pupeny meruněk, 24.3.2018
Hezký den, jen dotaz prosím... dnes jsem kontroloval meruňky a cca. 75% květních pupenů nepřežilo mrazy minulý týden. Nejhůře se zdá Tsunami kde nepokvete asi nic. Máte někdo letos podobnou zkušenost? Jirka, Poděbrady
Hanita - jasná chuťová jednička mezi švestkami, 5.3.2018
u mě mnoho neplodí, ale dobrého po málu... je opravdu výborná. Jirka
Lipnická švestka, 18.2.2018
pravdu máte p.IH, ale z těch mladších tam byl třeba ještě Hanzlíček jak říkal Menšík a proto i zde mladší- ranější -- Katinka také není chyba. Jirka
Sloupovité vs. zakrslé, 28.1.2018
není... je málorostoucí, protože ma podnož Krymsk I. 5-6 ti letý stromek má 2 m. S Fruca ani Imperial nemám zkušenost. Jirka
Sloupovité vs. zakrslé, 28.1.2018
U mě nejlepší... Toptaste na Krymsk I... mulčovat či pod závlahou.. nutné. Jirka
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika